×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.3°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
24. novembris, 2016
Drukāt

Strēlnieki, neļaujiet sevi izmantot!

strelnieks

Saule caur Strēlnieka zodiaka zvaigznāju iet no 21. novembra plkst. 23.22 līdz 21. decembra plkst. 12.44.

 

Ko par sevi un citiem domā Strēlnieks?

Strēlnieks uzskata: lai dzīvē kaut ko sasniegtu, nepietiek ar skolā iegūtajām zināšanām, tāpēc turpina mācīties visu savu dzīvi. Viņš par citiem arī spriež pēc to prasmēm sarunāties un uzvedības sabiedrībā un mājās. Strēlnieks ciena tos, kuri prot soli pa solim sasniegt mērķus un virzās dzīvē uz priekšu. Tāpēc arī pats ir gandarīts par saviem sasniegumiem un to, kas ir nopelnīts ar darbu, tik viegli no rokām ārā nelaidīs.

Strēlnieks labi saprotas ar apkārtējiem, bet pieturas pie principa – ļauj man darīt, kā man labāk, un es ļaušu darīt, kā tev labāk. Mājās gan viņam gribas, lai savējie viņu palutina un ar savām problēmām pārāk nenoslogo. Visu, kas attiecas uz ikdienas kņadu un steigu, Strēlnieks cenšas atstāt ārpusē aiz durvīm un cer, ka arī pārējie to iemācīsies. Viņa zinātkārais gars cenšas izzināt arvien ko jaunu, tāpēc vismīļākais vaļasprieks ir ceļošana – gan reālajā, gan grāmatu pasaulē. Tur tiek rastas idejas gan darba kabineta, gan mājas interjera izveidei. Svarīgākais, lai viss ir estētiski skaisti. Zināmā mērā to var attiecināt arī uz pašsajūtu un ārējā tēla veidošanu.

Ar kolēģiem un partneriem attiecības ir draudzīgas, bet vairāk virspusējas, jo kas gan spēj atcerēties visas citu cilvēku privātās dzīves nianses. Pret citu vērtībām Strēlnieks izturas ar vēl lielāku atbildības sajūtu kā pret savējām, tomēr nedarīs neko tādu, kas varētu izraisīt traumas vai radīt veselības problēmas. Par reliģiju, filozofiju un juridiskas dabas jautājumiem labāk ar Strēlnieku nestrīdēties, jo šajās sfērās viņi ir 100% pārliecināti par savu taisnību.

Darbā no sevis un citiem prasa precizitāti un atbildību par uzticēto pienākumu izpildi gan kvalitātes ziņā, gan paredzētajā laikā. Brīvajos brīžos kopā ar draugiem Strēlnieks prot būt gan valdzinošs, gan diplomātisks. Viņam patīk citus iepriecināt un apdāvināt, tāpēc daudzi gribētu būt viņam par draugiem, bet Strēlniekam patīk draugus izvēlēties pašam. Savos sirds dziļumos viņš pārdzīvo, ka neprot būt tiešs un pieprasošs, jo citi cenšas viņu izmantot viņa sirsnības un cilvēcisko īpašību dēļ. Neliela indes deva nudien nenāktu par ļaunu, dažu labu negodi noliekot pie vietas.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+