×
Mobilā versija
+9.2°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
18. decembris, 2012
Drukāt

Štrombergs vienīgais personiski saņem SOK medaļnieka krūšu nozīmi

LETALETA

Divkārtējais olimpiskais čempions BMX riteņbraukšanā Māris Štrombergs otrdien Rīgā vienīgais no Londonas olimpiskajās spēlēs godalgas guvušajiem Latvijas sportistiem personiski saņēma Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) medaļnieka krūšu nozīmi.

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) izpildkomitejas sēdes sākumā Štrombergam SOK ieviesto apbalvojumu pasniedza LOK prezidents Aldons Vrubļevskis. Viņš paskaidroja, ka katra nozīme ir numurēta un piesaistīta noteiktam sportistam, tādēļ apbalvojums ir ļoti personisks.

Caur starpniekiem krūšu nozīmes saņems olimpisko bronzu Londonā guvušais pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš. Pašlaik Turcijā esošā Pļaviņa vietā apbalvojumu saņēma viņa menedžeris Jānis Celmiņš, kurš nozīmi vēlāk nodos sportistam. Savukārt Šmēdiņš uz apbalvošanu nebija ieradies organizatoriem nezināmu iemeslu dēļ, un balva no LOK prezidenta nonāca Latvijas Volejbola federācijas prezidenta Almera Ludvika pārziņā.

Pēc apbalvojumu pasniegšanas turpinājās LOK izpildkomitejas sēde.

Štrombergs ir vienīgais olimpiskais čempions BMX riteņbraukšanā, jo viņš izcīnīja gan disciplīnā pirmo zelta godalgu 2008.gadā Pekinā, gan šovasar palika nepārspēts Londonas olimpiskajās spēlēs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+