×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
17. februāris, 2014
Drukāt

Sudraba aicina pensionārus iesaistīties viņas veidotajā kustībā (16)

Foto: LETAFoto: LETA

Bijusī valsts kontroliere Inguna Sudraba šodien uzrunāja Latvija Pensionāru federācijas biedrus, aicinot viņus iesaistīties tautas kustībā “No sirds Latvijai”.

Sudraba šodien ieradās LPF domes sēdē. Viņa skaidroja, ka to darījusi, lai iepazīstinātu ar jaunizveidotās kustības būtību un mērķiem. “Tā nav partijas veidošanas shēma,” viņa apgalvoja.

Pensionārus Sudraba redzot kā sabiedrotos. “Jūs esat dzīves gudra un pieredzējusi auditorija, un noteikti cilvēki, kurus es redzu kā sabiedrotos tam, lai cilvēki paši iesaistītos, būtu aktīvi un domātu par to, kāpēc lietas notiek tā, kā notiek, kāpēc jums ir jāpieņem katru gadu ne viena vien rezolūcija, prasot elementārāko no valdības. Es domāju, tas ir pazemojoši [..],” sacīja Sudraba.

“Veidojot tautas kustību, es aicinu arī jūs [..] iesaistīties, nākt ar priekšlikumiem, ko mums visu vajag darīt valstī savādāk un mainīt, lai mēs sajustu to, ka mēs esam savā valstī vajadzīgi. Es domāju, tas nav grūti un jūs ar dzīves pieredzi, ar savu dzīves gudrību, manuprāt, esat zelta fonds tam, lai mēs mainītu situāciju valstī,” piebilda Sudraba.

Pensionāriem nebija vienota viedokļa par jauno kustību. Daži izteica atzinību par kustības veidošanu, bet citi vairāk pievērsās Sudrabas darba novērtēšanai valsts kontrolieres amatā. Pensionāri arī vaicāja, vai Sudraba ir pārliecināta, ka kustība piesaistīs pietiekami daudz interesentu, lai to varētu pārveidot par partiju, un vai tai pietiks iedzīvotāju balsu, lai iekļūtu Saeimā. Sudraba norādīja, ka to nevar prognozēt.

Kā ziņots, Sudraba janvārī dibinājusi biedrību tautas kustība “No sirds Latvijai”, bet vēlāk plānots dibināt arī partiju. Biedrībā ir divas amatpersonas – Sudraba un Diāna Novicka. Sudraba esot aicinājusi savam domubiedru pulkam pievienoties līdzšinējo Satversmes tiesas priekšsēdētāju Gunāru Kūtri.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. liecies taču mierā, Sudraba
  vienīgā gudrība no pensionāriem Tavā gadījumā ir kā noadīt zeķi

 2. Vienīgie kurus varēs apvārdot,jo neviens viņas murgā netaisās pities ,vai viņa vispār vairs strādā kaut kur .Reiz jau kūleni apmeta ar kājām gaisā žurnālistu klātbūtnē ,gājusi pie ārstiem pārbaudīt savu nespēku iemeslus , no ši skata vien var pārbīties .

 3. Aleksandra augstumos viņai vieta – par to liecina arī izbiedētais skatiens…Pensionāri jau tā vispazemotākā daļa-no viņiem jau var pat 24% savākt, no šitādas vecmeitas neko nesavāks – tikai prāta paliekas, ja tāds kādreiz ir bijis – vai tiešām kāds demences sagrauzts varētu viņai pievienoties???

 4. Jo tālāk , jo smieklīgaka paliek Sūdraba…

 5. ne ļeģajevs pats

 6. Kuram Šl šamējā pieder?

 7. Savā laikā bija publikācijas par Sudrabas ciešo sadarbību ar Krievijas valsts kontroles vadītāju Stepašinu. Stepašins ilgus gadus bija FDD ārejās izlukošanas pārvaldes priekšnieks. Tāpat mēs labi zinām ka nav bijušo čekistu, viņi neatrodoties dienestā līdz mūža galam ir cieši saistīti ar VDK un šodienas Krievijas FDD. Vai Sudraba saistoties ar šo dzīvokļa saimieku nezināja, kas viņš ir par putnu. Takš noteikti zināja. Skujākais, ka pavisam nesen presē pavīdēja publikācija, ka Satversmes tiesa priekšsēdis pēc dienesta tiesā, iestāšoties Sudrabas biedrībā. Vai viņš nezināja Sudrabas aizkulises un saistību ar dzīvokļa saimnieku un politisko orientāciju? Es domāju, ka labi zināja, bet tomēr gribēja tai pievienoties. Paldies TV3, kas atklāja, es teiktu konspiratīvo dzīvokli, kur notiek un notiks Latvijas valstij bīstamas politikas orientācijas veidošana.

 8. Es atceros kā Sandra Kalniete srādājusi Latvijas Tautas Frontes 1. Kongresā. uzreiz bija redzams ka viņa ir Dzelzs Lēdija bet Sudrabas kundze nevar pateikt ne bē ne mē kāda būs viņas partija un ko viņa vēlas panakt viņas komandā ir jābut cilvēkiem kuri būtu spējīgi pildīt Valsts Prezidenta Saeimas Priekšsēdētāja Ministru Prezidenta un visus Ministru amatus un ja tā nav tad šī Partija nav nopietna un nav spējīga nest pārmaiņas ja nav cilvēku kuri strādās un aizvietos esošo varu

 9. Ne kā pensionāre, nekā strādājošā nekādi neiesaistīšos Sudrabas kustībā, kurai nav ne mērķu, ne uzdevuma, resp., nekā no tā, ko bij. Valsts kontroliere skandēja kā skaitāmpantu jebkuram, ko pārbaudīja. Neticu arī Sudrabas naudas devējam Krūmiņtēvam, kura sākumkapitāls visai apšaubāms.

 10. Kāds zina kur Sudraba strādā? Jeb viņa ir nevienam nevajadzīga bezdarbniece, kura cer tikt Saeimā un cer tikt pie kaut kādas aldziņas.

 11. Fakts, ka savu kustību Sudraba piereģistrējusi Interfrontes aktīvista dzīvoklī jau vien par ko liecina.

 12. Diezgan liels murgs tā viņas kustība.Labāk būtu tamborējusi vai izšuvusi.

 13. Nu ja šī tiks iekšā, krieviem sile garantēta!
  Balsis atņems Vienotībai! 😀 Tas gan priecē! 😀

Draugiem Facebook Twitter Google+