×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.4°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
1. augusts, 2017
Drukāt

Sudraba šantāžai neļaušoties: Bļauj tie, kuri visvairāk baidās (7)

Foto - Edijs Pālens/LETAFoto - Edijs Pālens/LETA

“Neesmu tas cilvēks, kurš ļausies šantāžai vai vēl kādai papildus apmelošanai. Man liekas, ka virknei amatpersonu ir iestājušās paniskas bailes, jo viņas saprot, kāda ir īstā patiesība. Tas, kas baidās, tas, manuprāt, tagad arī visvairāk bļauj,” “No Sirds Latvijai” valdes priekšsēdētāja un “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas vadītāja Inguna Sudraba apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu”, komentējot sabiedrības un amatpersonu iebildumus pret viņas lomu izmeklēšanas komisijā.

Sudraba (NSL) uzskata, ka daudzas amatpersonas nevēlās redzēt viņu šajā amatā, jo pašas ir bijušas saistītas ar to, kā valsts tiek izmantota savtīgās interesēs, un, iespējams, pat figurē sarunās: “Man liekas, ka virknei amatpersonu ir iestājušās paniskas bailes, jo viņas saprot, kāda ir īstā patiesība. Un mēs vēl ne tuvu nezinām visas amatpersonas, kas šajās sarunās ir piedalījušās vai ir minētas. Tas, kas baidās, tas, manuprāt, tagad arī visvairāk bļauj.”

Sudraba (NSL) arī norādīja, ka amatpersonām jau sen ir bijusi pieejama informācija par notikušajām sarunām, tomēr nekādas darbības nav veiktas. “Amatpersonām gadiem ir bijusi pieeja informācija, ko kādi cilvēki kaut kur runā, par ko man nav bijis ne mazākā priekšstata. Nevienu brīdi neviena no šīm amatpersonām, ne 2009., ne 2010., ne 2011., pat ne 2012. gadā nav patiešām spērušas praktiskus, radikālus soļus, lai noritētu profesionāla izmeklēšana, kas noved pie rezultāta,” raidījumā sašutumu pauda Sudraba (NSL).

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Īstenība ir šantāža? No kura laika? Apmelojums? Ir taču minēta oligarhu sarunās! Amatpersonām paniskas bailes nevar iestāties, jo Sudraba IZMEKLĒS TIKAI TO,kas viņai BŪS VAJADZĪGS PRIEKŠ SAIMNIEKA….NEDZIRDU NEVIENU BĻĀVIENU, ir tikai ziņas par oligarhu sarunām. FAKTS, amatpersonas sen zināja par šīm sarunām un NEKO līdz šim nedarīja: KĀPĒC??? Lūk jautājuma būtība, kā dēļ oligarhi nav tiesāti! Baidos, ka Sudraba vispār ”iztīrīs” pie varas esošās partijas un PAVĒRS CEĻU UZ VARAS SAGRĀBŠANU LATVIJĀ SASKAŅAS CENTRAM! TĀ BŪS DĀVANA LATVIJAI 100-DĒ! NOMELNOŠANAS KAMPAŅA JAU TAGAD PALĒNĀM SĀKĀS!? DIEZ VAI VISI LATVIEŠI SAPRATĪS MELUS ATŠĶIRT NO ĪSTENĪBAS? Jau tagad daudzi latvieši Rīgā un daugavpilieši ĻOTI DAUDZ BALSU ATDEVA PAR SASKAŅU! Kā Saskaņa uzrīkoja MELU KAMPAŅU PRET SESKU Liepājā, nav noslēpums ne vienam kurzemniekam!? Jūrmalā ievēlēja Truksni, ZZS biedru, bet īstenībā Saskaņas kompanjonu! TĀ KĀ SUDRABA un NSL NAV JOKA LIETA! NE VELTI četrinieks viņu ievēlēja visu šo zinot…. Pielaide valsts noslēpumam viņai NEBŪTU VĒLAMA PĒC VISA NOTIEKOŠĀ….

  • Nu, Tu gan sadzejoji veselu romānu. . Laikam AAA Tev labi maksā ? Godīgi sakot, man pagaidām pie vienas vietas, ka, pat, ja tikai, AAA sēdētu aiz restēm un atdotu sazagto nodokļu maksātājiem. Domāju, ka aiz Sudrabas nāks “Zeltiņa”, kas pacels gaismā gan Vaškeviču, gan Rižo, gan vēl kādu. Pēc tam lai nāk “Dzelzīte” un ceļ pārējos. Galvenais jau, ka process ir sācies. Un zagļiem jāsēž cietumā !!!

 2. āzeni/ kremļa kalponi / par dārznieku iecēla. kuram tas bija IZDEVĪGI?!

  • Pareizi. Labāk būtu iecēluši Puķu Andri, Buldozeru vai Lembi…….. Aunapiere Bitīt ! No visas izmeklēšanas brandžas Sudraba ir vislabākā. No daudziem sūdiem jāizvēlās tas, kas mazāk smird.

 3. Ko nu ? Ja pat prezidentiņš Jūrmalas koncertā sēdēja Šleserim aiz muguras kā tas pienākas padotajam šetjorkam ( izsūtāmais palīgs)…
  Parasti prezidenti sēž ložā vai pirmajā rindā un vidū, bet te…aiz muguras saimniekam…

 4. sudrabina turies un panem pie dziesmas tos noladetos parazitus un zaglus protams vini visi .. tadiem pat nave butu par maz

 5. No kā?No šavkas ko pat šleserim bija slinkums sūdzēt tiesā?!Ko tad tā ir reāli izdarījusi?Noģībusi dibinot savu partiju?Pat nav smieklīgi…

Draugiem Facebook Twitter Google+