×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
3. jūlijs, 2014
Drukāt

Sumina ierēdņus par ieguldījumu diskriminācijas mazināšanā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Rīgā, Kultūras vasarnīcā Esplanāde 2014, aizvadīta Sabiedrības integrācijas fonda organizētā Sabiedrības dažādības diena, kuras laikā par īpašu ieguldījumu diskriminācijas mazināšanā sumināti seši valsts un pašvaldību darbinieki, informē sabiedrisko attiecību aģentūra “Prospero”.

Nominantus konkursam “Vienoti dažādībā” varēja pieteikt ikviens interesents, un laureāti tika apbalvoti trīs nominācijās. Kopā tika saņemti 26 pieteikumi, katrs no tiem atklājot pateicības pilnus stāstus par profesionāļiem dažādās valsts iestādēs un vairākās pašvaldībās.

Nominācijā “Par radošu pieeju, iestājoties pret nevienlīdzīgu attieksmi un aizspriedumiem pret dažādiem sabiedrības pārstāvjiem”, tika sumināta LR Iekšlietu ministrijas Nozares politikas departamenta vecākā referente Lāsma Stabiņa un Salaspils novada domes priekšsēdētāja vietniece sociālajos un sporta jautājumos Malda Caune.

Par veiksmīgu sadarbību ar nevalstiskajām organizācijām vienlīdzīgu iespēju iedzīvināšanā sumināts LR Kultūras ministrijas Sabiedrības integrācijas departamenta vecākais referents Deniss Kretalovs un Valsts probācijas dienesta vadītājs Mihails Papsujevičs.

Atzinību par ieguldījumu diskriminācijas mazināšanā saņēma Saeimas deputāte, bijusī Labklājības ministre Ilze Viņķele un LR Ārlietu ministrijas Drošības politikas un starptautisko organizāciju direkcijas vadītāja Baiba Braže.

Pasākuma laikā tika sveikti arī žurnālisti un skolēni, kuri informatīvās kampaņas “Šodien Tu. Rīt Tevi. Stop diskriminācijai” laikā piedalījās īpašos konkursos. Publikāciju un sižetu konkursa “Dažādība vieno” trīs uzvarētāji dalīja 450 eiro lielo balvu fondu un trīs simpātiju balvas – izdevniecības “Megaphone Publishers” dāvātās grāmatas “Mūsdienu kultūras stāvokļi/Conditionis for Contemporary Culture.Riga.” Četri skolēnu plakātu konkursa uzvarētāji sadarbībā ar veikalu “Fans Prosport” mājās devās ar jauniem velosipēdiem.

Sabiedrības dažādības dienā ikviens Esplanādes apmeklētājs varēja piedalīties interaktīvās aktivitātēs – kopā ar trīskārtējo paralimpisko spēļu čempionu Aigaru Apini izmēģināt invalīdu un viņu draugu apvienības Apeirons šķēršļu joslu, nodoties rakstnieces Ilzes Jansones prozas lasījumiem, piedalīties gleznu kopas Latvijas dažādība tapšanā un, izmēģināt instalāciju Audiodušas.

Dienas noslēgumā bezmaksas kino seansā tika demonstrēta nopelniem bagātā filma “Almanya – esiet sveicināti Vācijā!”, kas sirsnīgā manierē veicina izpratni par to, kā cilvēka personību un ģimenes dzīvi ietekmē tādas radikālas pārmaiņas, kā dzīves vietas un apstākļu maiņa.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+