×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
23. decembris, 2013
Drukāt

Sveic siguldieti Hermani Dzelzkalnu 104 gadu jubilejā (5)

Foto: Siguldas novadsFoto: Siguldas novads

Siguldas novada domes vadība pirmdien, 23.decembrī, 104 gadu jubilejā sveica Hermani Dzelzkalnu, vēlot viņam možu garu un veselību, portālu “LA.lv” informēja Siguldas novada domē.

„Man ir gods tikties ar mūsu novadniekiem, kas nodzīvojuši tik bagātu mūžu un dalās savās atmiņās un pieredzē ar līdzcilvēkiem. Katrs novada cilvēks ar savu skatījumu, ieguldījumu novadā un unikālo pieredzi ir mūsu vērtība,” tiekoties ar jubilāru, teica Siguldas novada pašvaldības vadītājs Uģis Mitrevics.

Tikšanās laikā jubilārs Dzelzkalns dalījās savās atmiņās par pirmskara Latviju, bēgļu gaitām nometnēs Vācijā, dzīvi Norvēģijā un ASV. Pirms 16 gadiem viņš kopā ar dzīvesbiedri atgriezās uz dzīvi Latvijā.

“Vai tavs mūžs kam lieti der, to vis neteic ilgie gadi, viens tas brītiņš dārgi sver, ko ar labiem darbiem vadi,” Jura Neikena dzejoli Dzelzkalnam iemācījis tēvs, un aizvien tas ir sirmā kunga dzīves moto.

“Savulaik būts kopā ar karaļiem un karalienēm, daudz slēpots Norvēģijā,” atmiņās dalās siguldietis, kurš, neraugoties uz cienījamo vecumu, par veselību nesūkstās un izturību vēl arī sveicējiem. “Labu veselību, neslimojiet! Jums vēl garš ceļš priekšā,” smaidot novēlējis jubilārs.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Lai kungam laba veselība un lai vēl vairākus Ziemassvētkus izdodas nosvinēt! Malacis!

  2. ZIķerīgs puika. Tikai tā un uz priekšu vel daudzus gadus!

  3. mīļi,jo mīļi sveicu , visu cieņu Jubilāram…. lai laba veselība ….

Draugiem Facebook Twitter Google+