×
Mobilā versija
Brīdinājums +29°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
26. janvāris, 2017
Drukāt

Sveicam veiksmīgākās pasta nodaļas! (1)

Karīnas Miezājas foto
No kreisās: pastniece Jeļena Kirsanova, Viktors Fedoroško, Kristīne Pārupe, Tatjana Kuļova, vadītāja Tatjana Gļinka, Rīgas reģiona vadītāja Inese Freidenfelde, operatore Ilze Burkevica un piegādes operatore Jeļena Krumholcs.Karīnas Miezājas foto No kreisās: pastniece Jeļena Kirsanova, Viktors Fedoroško, Kristīne Pārupe, Tatjana Kuļova, vadītāja Tatjana Gļinka, Rīgas reģiona vadītāja Inese Freidenfelde, operatore Ilze Burkevica un piegādes operatore Jeļena Krumholcs.

Šodien laikraksta “Latvijas Avīze” pārstāvji viesojās Rīgas 45. pasta nodaļā un klātienē sumināja vienu no piecām veiksmīgākajām Latvijas pasta nodaļām, kurā sasniegti izcili abonēšanas rezultāti. Motivēšanas kampaņas laikā šajā Rīgas pasta nodaļā panākts nozīmīgs abonentu skaita pieaugums.

Paldies par to visai šīs nodaļas 12 darbinieku komandai – gan pieciem pastniekiem, gan pieciem operatoriem, gan piegādes operatoram un nodaļas vadītājai!

Visā Latvijā par veiksmīgākajām pasta nodaļā suminātas vēl četras – Tārgales, Ērģemes, Saulkalnes un Krapes pasta nodaļas. Paldies visiem pasta darbiniekiem par ieguldīto darbu un sadarbību!

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Jau pusgadu noteikti Siguldas pasta nodaļā nedarbojas rindu sistēma. Kāpēc neviens neko nedara?

Draugiem Facebook Twitter Google+