×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
23. decembris, 2013
Drukāt

Svētku brīvdienās lielākā daļa pasta nodaļu būs slēgtas

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Svētku brīvdienu laikā lielākā daļa Latvijas pasta kompānijas “Latvijas Pasts” nodaļu būs slēgtas, aģentūrai BNS pavēstīja pasta sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Plone.

No pirmdienas līdz 26.decembrim, 30. un 31.decembrī gandrīz visas “Latvijas Pasta” nodaļas būs slēgtas. Atvērtas būs tikai atsevišķas nodaļas lielākajos tirdzniecības centrs, bet dažām pasta nodaļām būs mainīti darba laiki.

2014.gada 1.janvārī brīvdiena būs visām “Latvijas Pasta” nodaļām. Savukārt divās decembra sestdienās – 14. un 28.decembrī – klienti būs gaidīti visās “Latvijas Pasta” nodaļās, šajos datumos tiks piegādāti arī preses izdevumi un citi sūtījumi.

Plone informēja, ka laikraksti un žurnāli no 21. līdz 26.decembrim, 30., 31.decembrī un 2014.gada 1.janvārī netiks izdoti. Abonēto preses izdevumu piegāde tiks uzsākta 2.janvārī.

2013.gada 24. un 28.decembrī visas “Latvijas Pasta” nodaļas strādās saskaņā ar pirmdienas darba režīmu.

“Latvijas Pasts” nodrošina pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. “Latvijas Pasts” ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+