×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
16. jūnijs, 2015
Drukāt

Svinēs Rundāles pils rožu dārza desmit gadus

Foto: Rundale.netFoto: Rundale.net

27. jūnijā svinēs desmit gadus kopš Rundāles pils rožu dārza atjaunošanas, LA.lv uzzināja Rundāles novada pašvaldībā.

Būs pagājuši tieši desmit gadi, kopš tika uzsākti pirmie rožu dārza ierīkošanas darbi. Šie gadi ir parādījuši Rundāles pils muzeja speciālistu profesionalitāti un spējas, pielāgojot citu klimatu rožu stādus Latvijas apstākļiem, izauklējot un aprūpējot katru stādu, lai tas ik vasaru krāšņi uzziedētu.

Ar rožu dārzu iepazīstinās Laumas Lancmanes prezentācija “Rožu dārzs bildēs un skaitļos”, tiks godināti rožu dārza atbalstītāji un palīgi, notiks arī orientēšanās spēle “Iepazīsti Rundāles pils dārzu”, būs iespēja izjust arī rokoko laikmeta gaisotni vēsturiskā rekonstrukcijā “Galantas izklaides dārzā 18. gs. gaisotnē”

Tāpat svētku programmā iekļauti gan pieaugušajiem, gan jauniešiem un bērniem pievilcīgi notikumi. Bērniem paredzētas biedrības “In” izrādes “Vinnijs Pūks un draugi” un “Mazais princis un roze”, no plkst. 16:10 līdz 16:40 uzstāsies jauniešu mūzikas grupa “Without Borders” , vakarā apmeklētājus priecēs čellu trio “Melo M”, seno deju grupa no Cēsīm “Magnolia”, notiks tautas deju kolektīvu koncerts.

Bet vakara noslēgumāa pmeklētāji aicināti piedalīties dārza izgaismošanā, ievietojot strūklakas baseinos līdzi paņemtās peldošās sveces.

Svētku dienā ieejas maksa pils dārzā pieaugušajiem 4, bērniem – 2 eiro, muzejam pagarināts darba laiks līdz plkst. 20 (no plkst. 18 līdz 20 tikai mazā loka apskate).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+