Mobilā versija
-1.9°C
Zigurds, Sigurds, Sigvards
Trešdiena, 25. janvāris, 2017
16. decembris, 2014
Drukāt

Talibi uzbrukumā Pakistānas armijas skolai nogalina 141 cilvēku (1)

LETA/AFPLETA/AFP

Pakistānas ziemeļrietumu pilsētā Pešavarā otrdien talibu kaujinieki uzbrukumā armijas skolai nogalināja 141 cilvēku, pavēstīja amatpersonas.

139 no nogalinātajiem bija bērni, bet deviņi – skolas darbinieki.

Atbildību par uzbrukumu uzņēmās Pakistānas talibu grupējums “Tehreek-e-Taliban Pakistan” (TTP), kas paziņoja, ka tā kaujiniekiem ir pavēlēts šaut uz vecākiem skolas audzēkņiem, bet ne uz maziem bērniem. Jaunākie nogalinātie skolēni bija 12 gadus veci. Talibi norādīja, ka sarīkojuši uzbrukumu, lai atmaksātu armijai par bruņotajām operācijām pret talibiem Pakistānas ziemeļrietumos.

Pešavarā esošās Armijas publiskās skolas teritorijā iekļuva septiņi talibu kaujinieki paramilitāro spēku uniformā un ar spridzekļu vestēm, kas gāja no klases uz klasi, šaujot uz cilvēkiem. Visus uzbrucējus nošāva armijas specvienības karavīri.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. kretiini, neviss izveelas atklaatu ciinju ar armiju, bet shauj uz mazinjajiem …

Pieaudzis bojāgājušo skaits Itālijas lavīnāBojāgājušo skaits lavīnā, kas 18.janvārī apraka viesnīcu Itālijas centrālajā daļā, pieaudzis līdz deviņiem, bet par pazudušiem joprojām tiek uzskatīti 20 viesnīcas viesi un darbinieki, otrdien paziņoja amatpersonas.
Draugiem Facebook Twitter Google+