×
Mobilā versija
+12.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
19. jūnijs, 2015
Drukāt

Tapis Latvijas Televīzijas darbinieku bērnu koris (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ieskandinot XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkus, šova “Lai top!” laikā ir radies LTV darbinieku bērnu koris, vēsta LTV sabiedrisko attiecību speciāliste Agita Pudule.

Jau svētdien, 21. jūnijā, pulksten 21:20 šova 2. sezonas pēdējā koncertā viņu balsis pieskandinās LTV koncertstudiju. Lai iedrošinātu mazos dziedātājus, kopā ar viņiem solo partiju dziedās arī “Lai top!” vadītāji – Ketija un Magnuss.

Pudule atgādina, ka šovs izaicināja 24 sabiedrībā zināmus cilvēkus ļauties pirmssvētku sajūtām un kopā ar Latvijas bērnu un jauniešu koriem, folkloras kopām, tautas un mūsdienu deju kolektīviem, pūtēju un simfoniskajiem orķestriem un džeza grupām radīt dziesmas, dejas un citus radošus un krāsainus priekšnesumus ar kuriem ik svētdienu priecēt LTV1 skatītājus.

Solo dziedās LTV Ziņu dienesta žurnālista, raidījuma “1:1” vadītāja Gundara Rēdera dēls Gustavs un LTV Kultūras raidījumu redakcijas vadītājas Ievas Rozentāles meita Vivija. Vēl koristu pulkā ir arī Ziņu dienesta direktores Ivetas Elksnes, Programmu daļas vadītājas Janas Semjonovas, LTV Filmu iepirkšanas nodaļas vadītājas Annas Rozenvaldes, raidījumu vadītājas Sandras Zviedres un citu vadošo Latvijas Televīzijas darbinieku bērni.

LTV bērnu koris izpildīs Renāra Kaupera īpašo veltījumu IX Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem – skaņdarbu “Mana dziesma”, kas Svētku ietvaros izskanēs atklāšanas koncertā 29. jūnijā 11. novembra krastmalā. Tās mūzikas autors ir Renārs Kaupers, dziesmas tekstu kopā radījuši Renārs Kaupers un Inga Cipe.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Es tā īsti nesapratu – tad tas ir vadošo TV darbinieku koris, tā teikt – elites?:)

Draugiem Facebook Twitter Google+