×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.2°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
19. februāris, 2016
Drukāt

Tas ir oficiāli: Šķirta ārstes Seisumas un eksprezidenta Bērziņa laulība (12)

Foto - LETAFoto - LETA

Endokrinoloģes Daces Seisumas un eksprezidenta Andra Bērziņa laulība oficiāli šķirta, paziņojumā plašsaziņas līdzekļiem vēsta Seisuma.

“Ievērojot negatīvo publicitāti, kas pēdējā laikā tiek saistīta ar manas privātās dzīves iztirzāšanu atsevišķos plašsaziņas līdzekļos, informēju, ka 2016. gada 18. janvārī tika šķirta mana laulība ar bijušo Valsts prezidentu Andri Bērziņu. Oficiāli ar šķiršanās brīdi es vairs neesmu uzskatāma par publisku personu, tāpēc lūdzu pārtraukt jebkāda veida informācijas publicēšanu, kas atspoguļo manu privāto dzīvi,” Seisumas paziņojumu citē portāls “DELFI”.

Savukārt Bērziņa sekretāre Daina Bāra aģentūrai LETA norādīja, ka nevar komentēt bijušā prezidenta “personīgās lietas”. “Prezidents nav komentējis un nekad arī nekomentēs personīgās lietas,” viņa piebilda.

Jau vairākus mēnešus pašmāju tabloīdi baumoja, ka eksprezidents Andris Bērziņš (71) un viņa sieva, Stradiņa slimnīcas un klīnikas “Premium Medical” ārste endokrinoloģe Dace Seisuma (42) vairs nedzīvo kopā.

Lai arī pāris jau bija kādu laiku kopā un audzināja kopīgo dēlu Kristapu Andri, oficiāli viņi apprecējās tikai 2011. gada 2. jūlijā, kad Andri Bērziņu ievēlēja par Valsts prezidentu. Bērziņš un Seisuma gredzenus mija pilnīgā slepenībā Cēsu dzimtsarakstu nodaļā. Toreiz presei netika izpausta itin nekāda informācija par laulību norisi, skaidrojot, ka personiska informācija neattiecas uz prezidenta darbību. Pāris savulaik iepazinās veselības centrā “Cīrulīši”, kur Seisuma tobrīd strādāja par fizioterapeiti, atgādināja “Vakara Ziņas”.

Bērziņš pirms laulībām ar Seisumu oficiāli bija precējies vienu reizi – ar Dzintru Bērziņu. Eksprezidentam bijušas vēl pāris attiecības, un tajās dzimuši arī bērni.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. Latvijā gadā tiek šķirtas 62 % noslēgto laulību!
  Slapjām pakaļā PAstulbāko tūdaliņu laulības šķir gan Dzimtsarakstu nodaļās, gan notāri …

  Par Seisumas k-dzes laulību ar exprezidentu Bērziņu jau ir …CITS stāsts…
  Viņi taču NEGRIBĒJA precēties, bet bija pārāk liels …”sabiedrības spiediens”, lai prezidents nedzīvotu ĀRlaulībā ar mazā bērna māti … Pie tam Bērziņš NE-NĒSĀJA laulības gredzenu …

 2. Laikam šiem sagribējās troksni par sevi. Bet… kāda vaina – lai dzīvo laimīgi tālāk.

 3. Visada gadijuma.Paldies abiem..,,Par to ka bus laba paaudze..par mazo

 4. bagātie arī raud….

 5. Beidzot!Varēšu mierīgi gulēt,ceru ka šis ir pēdējais raksts par šo svarīgo pasākumu!

 6. Si Dace ir lidziga vienai dziedatajai,tik neavru atcereties ka so dziedataju sauc!

 7. Ceru ka Daces īpašumā palika nekustāmais īpašums kas tika nosaukts viņas ķrmeņa daļas vārdā – Kājiņas

 8. Nu labi. Viņai ir sešdesmit pieci gadi.

 9. Ko lai saka…

 10. Šī ziņa noteikti mainīs manu dzīvi…

Draugiem Facebook Twitter Google+