Kultūra
Mūzika

“Tenoru Trio” aicina uz šīs vasaras romantiskāko koncertu “Arrivederci Roma”0

Foto – Agnese Zeltiņa

Vien dažu metru attālumā no jūras krasta, jaunatklātajā Rojas brīvdabas estrādē, 6. jūlijā mūziķu apvienība “Tenoru Trio” aicina uz šīs vasaras romantiskāko koncertu “Arrivederci Roma”. Programmā skanēs klausītājiem labi zināmas un iemīļotas melodijas no populārākajām itāļu operām. Brīnišķīgā vieta, jūras tuvums un siltais vasaras vakars radīs neatkārtojamu gaisotni un Itālijas noskaņas ikvienam koncerta apmeklētājam.

Izcilo un lielisko balsu īpašnieki, Latvijas Nacionālās operas un baleta (LNOB) solisti Raimonds Bramanis, Mihails Čuļpajevs un Juris Vizbulis, 6. jūlija koncertā “Arrivederci Roma” tikko atvērtajā Rojas estrādē atskaņos populāras operu ārijas, operu instrumentāli fragmentus un Neapoliešu dziesmas ietērptas Andreja Puškareva negaidītās, pārsteidzoši krāšņās, dažādu mūzikas stilu aranžijās.

Programma būs saistoša gan opermīļiem, gan klausītājiem, kuri nav opermūzikas fani. Skanēs klausītāju iemīļotas melodijas, kas ir populāras dažādos mūzikas stilos – no klasikas līdz džezam aranžētas operu ārijas, kā piemēram, Džuzepes Verdi Rigoletto āriju “La donna e mobile” no operas “Rigoletto”, Gaetano Doniceti Nemorino āriju “Una furtima lagrima” no operas “Mīlas dzēriens”, Džakomo Pučīni Kalafa āriju no operas “Turandota” un daudzas citas.

Raimonds Bramanis ir vadošais LNOB solists. Absolvējis Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju. Turpina pilnveidot meistarību pie PaoloDeNapoli (Itālija). Saņēmis Latvijas Gāzes Gada balvu 2015 kā labākais operas solists.

Mihails Čuļpajevs ir LNOB solists. Absolvējis Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju pie Kristīnes Gailītes. Piedalījies Aksela Everarta, Nellijas Miričoru un citās vokālajās meistarklasēs. Pilnveidojis savu pieredzi Nīderlandes operas teātros, kā arī slavenajā Concertgebouw Amsterdamā. Saņēmis Latvijas Gāzes Gada balvu 2015 kā Gada jaunais mākslinieks. Saņēmis Latvijas Nacionālās operas fonda “Gada balva operai 2017” balvu kā labākais solists.

Juris Vizbulis absolvējis Londonas Karalisko Mūzikas akadēmiju. Piedalās LNOB izrādēs un projektos, kamermūzikas programmās un garīgās mūzikas koncertos.

Par koncerta muzikālo pavadījumu rūpēsies Latvijas Nacionālās operas un baleta (LNBO) orķestra mākslinieki Ilzes Ozoliņas vadībā. Īpašā viešņa – LNOB soliste, mecosoprāna balss īpašniece Ilona Bagele.

LA.lv
SK
Skaties.lv
Kultūra
VIDEO. “Jutos kā Dziesmu svētkos!” Ar Ivetas Apkalnas koncertu Rīgas jūras līča krastā ievadīts “Jūrmalas festivāls”
13 stundas
AK
Aija Kaukule
Kultūra
Koncertzāle “Latvija”: jauna ērģeļmūzikas citadele vai Ventspils karaļvalsts greznumlieta? 1
1 diena
VK
Vita Krauja
Kultūra
Teātris ir gaistošs mirklis. Saruna ar aktrisi Elīnu Hanzenu
Intervija 1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

EL
Egils Līcītis
Latvijā
Pie Pārdaugavas monumenta jāizliek paskaidrojumi. Saruna ar Levita padomnieku vēstures jautājumos Jurģi Klotiņu 1
Intervija 4 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Lielbritānija vēlas Eiropas vadītus kuģošanas aizsardzības spēkus Persijas līcī
1 stunda
LE
LETA
Ekonomika
FOTO: Prezidents Levits ticies ar “airBaltic” vadītāju Gausu
5 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Kā kaut ko tādu var dabūt gatavu? Traģisks notikums Zolitūdē
32 minūtes
LA
LA.LV
Dabā
Ceļmalā baravikas lielākas par grozu! Laimīgie sēņotāji lielās ar guvumu
4 stundas