Horoskopi un mistika
Ezoterika

TESTS. Izvēlies pušķi un uzzini, ko nesīs pavasaris! 16

Foto: Wikimedia Commons

Tuvojas pavasaris, un tie, kuri jaunu dzīvi nesāka 1. janvārī, ar cerībām raugās uz ziedoni. Tas ir laiks, kad visapkārt plaukst, dzied, smaržo, gribas radīt, mīlēt un baudīt dzīvi. Vai tā notiks? Izvēlies pušķi, kurš tevi šobrīd visvairāk uzrunā, un pārbaudi!

Atbildes skaties nākamajā lappusē!

Ja izvēlējies pušķi numur 1, gatavo otas, krāsa un molbertu, deju kurpes vai datoru. Tev pavasarī gaidāms radošs pacēlums, un to labāk nelaist garām, īpaši tad, ja par radošu darbu domāts jau sen. Tver mirkli!

Ja izvēlējies pušķi numur 2, pavasaris gaidāms kaislīgs, emociju virpulis var nogāzt no kājām un pāršļākties pāri kā devītais vilnis, turklāt Indijas okeānā, nevis salīdzinoši rāmajā Baltijas jūrā. Žēl tikai, ka kaislība neturpinās mūžīgi, – to vērts atcerēties, lai atplūdi nav pārāk sāpīgi…

Ja izvēle krita uz 3. pušķi, tev uzradīsies pielūdzējs, turklāt tik uzmanīgs, ka palikt vienaldzīgai nebūs ne mazāko iespēju. Ja jau ir attiecības, tad tajās gaidāms patīkams pavērsiens, kad viens otru ieraudzīsiet kā no jauna. Pielūdzējs gan nav izslēgts arī šādā gadījumā, tad nāksies izšķirties, kam dod priekšroku…

Ja izvēlējies pušķi numur 4, tevi gaida pārsteigums, – kas tāds, ko pat nespētu iedomāties un prognozēt. Interesants eksperiments, pilnīgi negaidīts pagrieziens dzīvē. Galvenais nepalaist to garām, tādēļ neatsakies no jauniem iespaidiem un piedzīvojumiem!

Saistītie raksti

Izvēloties pušķi numur 5, tev priekšā stāv ceļojums. Iespējams, ne gluži tik garš, kā gribētos – pēc nogurdinošās ziemas gribētos kārtīgi atpūsties, vai ne? -, tomēr ar to pietiks, lai izvēdinātu galvu un gūtu jaunus iespaidus.

Ja izvēle krita uz 6. pušķi, pavasaris nāks ar jaunumiem, pieaugumu un papildinājumu, turklāt tas var būt gan ģimenes pieaugums, gan jūtami biezāks maciņš. Kas tieši, – to gan pareģot nav mūsu spēkos.

LA.lv