×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
13. novembris, 2015
Drukāt

Teterevs: pašreizējā ģeopolitiskā situācija liek būt uzmanīgam (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Mecenāts Boriss Teterevs.

Pašreizējā ģeopolitiskā situācija liek būt uzmanīgam, piektdien intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” sacīja mecenāts Boriss Teterevs.

Lūgts komentēt pašreizējās attiecības starp Krieviju un Eiropas Savienību, viņš atzina, ka situācija ir sarežģīta un neierasta.

Līdz 2014.-2015.gadam Teterevs sev, sievai un draugiem teics, ka, lai kā tiktu vadītas pasaules valstis, pats galvenais ir tas, ka nav kara. Savukārt tagad, viņaprāt, ir parādījusies spriedze un nepārliecinātība.

Vaicāts, vai pats nav aicināts iesaistīties politikā un vai negrasās iesaistīties, viņš norādīja: “Nekad nesaki nekad, bet politika nav priekš manis.”

“Diemžēl, ziniet, kā teicis [filozofs Nikolo] Makjavelli – kad tu ej politikā, tev jāaizmirst par dažām cilvēciskām jūtām un dažām lietām,” sacīja Teterevs.

Uzņēmējs pauda viedokli, ka katram ir sava niša. Un, lai būtu par politiķi, nepieciešamas noteiktas zināšanas.

“Visvienkāršāk ir apspriest valdību, sēžot bārā pie alus glāzes, un teikt, lūk, tas ir muļķis, tas ir gudrs, tas ir pareizi, tas nav pareizi. Manā skatījumā, lai nodarbotos ar politiku, tev ir jābūt attiecīgai izglītībai – juridiskai, ekonomiskai, ir jābūt pietiekamai pieredzei, spējai pārvaldīt politisko situāciju, lai risinātu problēmas, un vienkārši klātbūtnei politikā, apkārt tev esošo cilvēku pārzināšanai un neapšaubāmi būšanai šīs virtuves iekšpusē,” tā Teterevs.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Katrā ziņā – dziļi pateicamies Tetereviem, jo faktisksi vairs nav iespējams neko ne redzēt, ne dzirdēt bez dāsno mecenātu pieminēšanas. 🙂 Labi, ka mecenātismam nekāda specizglītība nav nepieciešama. 🙂 Prozit!

Draugiem Facebook Twitter Google+