×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
2. oktobris, 2017
Drukāt

“Tēvijas sargu” biedējošā akcija Muceniekos piesaista Drošības policijas uzmanību (22)

Foto - Twitter, @drosais_uzvarFoto - Twitter, @drosais_uzvar

Drošības policija (DP) atbilstoši savai kompetencei izvērtē organizācijas “Tēvijas sargi” aktivitātes un to ietekmi uz sabiedrības drošību, aģentūra LETA uzzināja DP.

DP vērtējumā organizācijas “Tēvijas sargi” nesen organizētās akcijas pie patvēruma meklētāju izmitināšanas centra Muceniekos mērķis bijis atgādināt par organizācijas esamību un vairot tās popularitāti, aģentūra LETA noskaidroja DP.

Organizācija 30.septembrī sociālajos tīklos ievietoja fotogrāfijas, kurās redzams, ka organizācijas atbalstītāji, tērpušies kamuflāžas biksēs un jakās ar kapucēm, atrodas pie patvēruma meklētāju izmitināšanas centra ēkas.

“Pastaigājām pa Muceniekiem. Vēstījumu labi uztvēra gan pagalmā, gan ēkā esošie, arī personāls, ar kuru bija neliels dialogs par mūsu nodomiem šeit,” bija teikts organizācijas “twitter” kontā.

DP ir informēta par minēto akciju, kā arī dienestam ir zināma šī organizācija un tās mērķi, kas sabiedrībā netiek uztverti viennozīmīgi un neveicina sabiedrības saliedētību. DP vērtējumā, minētās akcijas mērķis bija atgādināt par organizācijas esamību un vairot tās popularitāti.
Plašāk DP plānotos pasākumus saistībā ar “Tēvijas sargu” darbībām nekomentē, jo “tas ierobežo šo pasākumu efektivitāti”.

Valsts policija (VP) par šādu akciju nekādu izsaukumu uz Muceniekiem nebija saņēmusi, aģentūra LETA noskaidroja VP.

“Tēvijas sargi” publiski norāda, ka ir biedrība, kuras mērķis ir veicināt latviešu nodarbošanos ar militāro tuvcīņu un interesi par militārismu un Latvijas militāro vēsturi. Biedrība uzskata, ka “latviešu vīrietim ir jābūt spējīgam aizstāvēt gan sevi, savus tuviniekus, gan vajadzības gadījumā arī savu zemi un tautu”.

Viens no organizācijas principiem esot kategoriski noraidīt jebkuru ārēju ietekmi, kas tiecas radikāli mainīt Latvijas etnisko sastāvu, saziņas valodu un morāles normas. Organizācijas pazīstamākais līderis ir Jānis Sils.

Pievienot komentāru

Komentāri (22)

 1. Atklāti strādā, kas atvieglo Drošības policijas darbu Atbildēt

  “Tēvijas sargi” publiski norāda, ka ir biedrība (vadītājs ir Jānis Sils) kuras mērķis ir veicināt latviešu nodarbošanos ar militāro tuvcīņu un interesi par militārismu un Latvijas militāro vēsturi. Biedrība uzskata, ka “latviešu vīrietim ir jābūt spējīgam aizstāvēt gan sevi, savus tuviniekus, gan vajadzības gadījumā arī savu zemi un tautu”.
  Viens no organizācijas principiem esot kategoriski noraidīt jebkuru ārēju ietekmi, kas tiecas radikāli mainīt Latvijas etnisko sastāvu, saziņas valodu un morāles normas.

 2. Normāli būtu šādu jauniešu parādīšanos uzskatīt par iedzīvotāju drošības sajūtas veicinošu. DP uzskata -par sabiedrības šķelšanu un par apdraudējumumu. Kam? . Gadījums, kad akcijas laikā, ko aizstāvot un izsakot atbalstu Krievijas agresijai Doņeckā, kāds garāmgājējs pārlauza karoga kātu. Prasība vainīgajam – cietumsods. Par aicinājumu pēc attiecīga saraksta nogalināt simtiem latviešu – nav pārkāpums. Krievijas pilsoņiem par līšanu militārā bāzē t.i. spiegošanu – nav nozieguma satāva utt.

 3. Ja pasreizeja “zala” valdiba nevelas nodrosinat ES un NATO Valsts Latvijas pilsonu drosibu pret kremla provokacijam un draudiem,no Latvija esosajam pretvalstiskajam apvienibam,kuras apdraud Latvijas Valsts un pilsonu Neatkaribu,tad Latvijas pilsoniem sava Dzimtene un Tevzeme ir jaaizstav pret tas ienaidniekiem.
  Ja,par Valsts un pilsonu drosibu atbildigas institucijas un atseviskas personas nepilda savus pienakumus,tad ta ir noziegume un noziedzinieku atbalstisana.Valsts nodeviba.

 4. Tātad jauniešu centieni ņemt dalību drošības un kārtības uzturēšanā ir biedējoša akcija????!
  Toties no islama valstīm nākošu svešinieku iepludināšana Latvijā ir tāds labestīgs, draudzīgs, mīļš, jauks pasākums, vai ne?
  Varbūt vajadzētu publicēt statistiku, cik izvarošanu, slepkavību un teroraktu citām Eiropas valstīm ir atnesis šis jaukais mīļais pasākums?

 5. Piekrītu K-K!!!

 6. LA BAIL PAR KOMENTĀTRIEM??? KĀPĒC VASIRS ORTO REIZI NEVAR NOSŪTĪT SAVU UZSKATU!??

 7. NEKĀDU SLIKTUMU NEREDZU!!! ESMU VIENISPRĀTIS AR K-K!

 8. KĀPĒC Latvija pilna svešām armijām, komentāri lieki! TAS IR PAŠSAPROTAMI!!! Pavisam kas cits zemes izpārdošana ārzemniekiem!? KURŠ UN KAD līdz šim aizstāvējis pensionārus? NEVIENS!
  BIEDRĪBA domā pilnīgi pareizi, ka latviešu vīrietim ir jābūt spējīgam aizstāvēt sevi, savus tuviniekus un vajadzības gadījumā arī savu zemi un savu tautu!? To pašu dara jaunieši, kuri nav latvieši. Viņi treniņos pavada laiku sevis uzturēšanai formā un nodarbojas ar dažādu cīņas mākslu apguvi jau kuro gadu un NEVIENS PAR TO NAV UZTRAUCIES UN NEUZTRAUCAS JOPROJĀM!??? NESAPROTU UZTRAUKUMU ATTIECĪBA UZ LATVIEŠU JAUNIEŠIEM ŠAJĀ KONTEKSTĀ?!? Pretestību sabiedrības saliedēšanai nesaskatu. Sabiedrības saliedēšanai DIEMŽĒL NEPIECIEŠAMAS ABAS PUSES!!?

 9. Biedējošā akcija!Visādiem faktiem un solveigām pat skrejamais piemeties no bailēm.

 10. Tuvojas vēlēšanas un nu pastalnieku orgāni sāk reklamēšanos. Kur Tēviņsargi, kad pensionārus izmet no mājām, operācijas mirstošiem bērniem atsaka, jo deputāts ņem pumpu bezrindas, pilna Latvija svešām armijām, zemes izpārdošana ārzemniekiem?

  • Fak(t)iņ, neķer nu bebrus! Neprasi – kur TS, ja itin labi zini, kas savukārt viņus “sargā“. Tēvijas sargiem tik jau tikai ir atļauts, kā pastāvēt (pie kāda midzeņa). Tikko sāk rīkoties (kā labie.lv vai citi, kas iestājas pret pamatiedzīvotāju iznīcināšanu visiem līdzekļiem), tā policaji – aiz šķirkas!

 11. Latvijā Kukluks-Klans piedzimis! Visu, kas mums vajadzīgs ir jānodrošina valstij un nav ko te nodarboties ar pašdarbību! Vēl jo vairāk ar tādām darbībām, kas vērstas uz draudiem pielietot spēku! Kad Osipova jaunēkļi te dažus gadus atpakaļ ākstījās melnās ādas žaketēs un demonstrēja savu “saliedētību”, tad, ai , kāds bija troksnis un traģēdija!!! Bet par šiem- viss normas robežās?Huligānisms tas varētu būt, jo rāda klaju necieņu pret sabiedrību!

 12. … Vai sabedribas saliedetibai nav vajadzigas abas, bet sen jau tik krasi noskirtas, pusites … !!!

  … Kas mus turpina mulkot … un kamdel ?! Agrak U un U ar veciem Biskekas un jaunem Sibirijas draudiem, tagad samaksa ar naudas maisiem un profesionali transporte pari Krievijas atvertai robezai ‘beglus’ ar trolliem lidzigie pec plana… lai tie tiktu EU caur musu IeM neaizsargato robezu !!!

 13. Apsveicu DP un t.s. “sabiedrības daļu”ar atrastajiem “saliedētības pretiniekiem”
  …..“latviešu vīrietim ir jābūt spējīgam aizstāvēt gan sevi, savus tuviniekus, gan vajadzības gadījumā arī savu zemi un tautu”……..
  Tiešām,lielāku pretestību “sabiedrības saliedēšanai” grūti pat iedomāties.

 14. DP piekrīt tiesības izlemt, vai šādas darbības ”neveicina sabiedrības saliedētību” un sodīt par to. Toties interneta vidē ar eventuāli miljons lasītājiem komentāros drīkst aicināt nogalināt krievus- tas neietekmēšot trešdaļas Latvijas iedzīvotāju lojalitāti valstij.

  • Kāpēc tad krievus? Piemēram paskatoties uz urbanoviča ,vai kāda cita latviešu jūdasa mūli,arī nerodas nekādas pozitīvās emocijas.

  • Da nu neapkauno Orvelu! Palasies Vestji komentārus – tur pat ne aicina, bet draud izkarināt pa Rīgas laternu stabiem latviešus, kad krieviem būšot pilna vara Latvijā.

Draugiem Facebook Twitter Google+