Mobilā versija
+18.3°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 20. jūlijs, 2017
11. marts, 2014
Drukāt

Tiksies ar projekta “Misija Sibīrija 2013” dalībniekiem

Foto: Latvijas Okupācijas muzejsFoto: Latvijas Okupācijas muzejs

"MIsija Sibīrija" jaunieši 2014. gada ekspedīcijā.

Latvijas Okupācijas muzejs ceturtdien, 13. martā plkst. 17.00 aicina uz tikšanos ar projekta “Misija Sibīrija 2013” dalībniekiem, liecina informācija muzeja mājslapā.

“Misija Sibīrija” ir jaunatnes pilsoniskās un patriotiskās audzināšanas projekts, kura laikā tiek iemūžinātas atmiņas par Sibīrijā izsūtītajiem tautiešiem. Tā laikā jauniešu ekspedīcijas no Lietuvas dodas sakārtot Sibīrijas dziļumā novārtā atstātos izsūtīto un politiski ieslodzīto lietuviešu kapus, kā arī satiekas ar lietuviešiem, kas tur joprojām dzīvo. Pēc atgriešanās Lietuvā projekta dalībnieki iepazīstina ar saviem paveiktajiem darbiem.

No projekta realizācijas sākuma lietuviešu izsūtījumu un ieslodzījuma vietas Sibīrijā jau apmeklējušas divpadsmit jauniešu ekspedīcijas, kuras sakārtojušas ap simtu lietuviešu kapu un satikušies ar tur dzīvojošajiem lietuviešiem. 2013. gada projekta “Misija Sibīrija’13” dalībnieki devās ekspedīcijā uz Tjumeņas apgabalu.

Tikšanās laikā projekta dalībnieki dalīsies ar saviem iespaidiem par ekspedīciju, atmiņām par notikumiem, kas viņam visvairāk palikuši prātā, un iepazīstinās ar projekta laikā veiktajiem darbiem.

 

Tikšanās notiks ceturtdien, 13. martā plkst. 17.00 Okupācijas muzejā, Raiņa bulvārī 7. Tikšanos rīko Lietuvas Republikas vēstniecība Latvijā sadarbībā ar Latvijas Okupācijas muzeju.

 

Pievienot komentāru

Sasauc Saeimas ārkārtas sēdi nodokļu reformas likumu izskatīšanai pirmajā lasījumā (2)Saeimas Prezidijs sasauca parlamenta ārkārtas sēdi, kas notiks piektdien, 21.jūlijā, plkst.10, lai izskatītu nodokļu reformas likumus pirmajā lasījumā.
Satrauc aicinājums ārstus neparakstīt e-veselības līgumu un sistēmu nelietot (14)Primārās aprūpes pieejamība valstī ir atjaunojusies, un ģimenes ārsta praksē vidēji tiek uzņemti apmēram 19 pacienti, šodien preses konferencē par rīcību saistībā
Draugiem Facebook Twitter Google+