×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
7. augusts, 2013
Drukāt

Tilda Svintone mākslas vārdā guļ stikla būrī

svintone_tilda2603

Ņujorkas modernās mākslas muzeja apmeklētāji sestdien bija liecinieki neparastam priekšnesumam – “oskarotā” aktrise Tilda Svintone mākslas vārdā gulēja stikla būrī.

Ekrāna zvaigzne balti klātā gultā gulēja, ģērbusies zilā kreklā un biksēs, bet blakus viņai bija nolikts briļļu pāris.

“Dzīvs mākslinieks, stikls, tērauds, matracis, spilvens, lins, ūdens un brilles,” vēstīja performances “The Maybe” apraksts.

Pirmoreiz Svintone priekšnesumu sniedza 1995.gadā, bet šogad tas tiks atkārtot vairākas reizes, informēja Modernā mākslas muzeja pārstāve Mārgareta Doila. “Koncepcija ir tāda, ka muzejs to iepriekš neizziņos un nepublicēs,” viņa teica.

52 gadus vecā Svintone ieguva prestižo “Oskara” balvu kā labākā otrā plāna aktrise par tēlojumu 2007.gada filmā “Michael Clayton” (“Maikls Kleitons”). Viņa filmējusies arī tādās augstu novērtētās kinolentēs kā “Julia” (“Džūlija”), “Burn After Reading” (“Sadedzināt pēc izlasīšanas”) un “The Curious Case of Benjamin Button” (“Neticamais stāsts par Bendžaminu Batonu”).

{source}
<iframe width=”700″ height=”394″ src=”http://www.youtube.com/embed/VXkmI-8wLCE” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+