×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.7°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
21. jūnijs, 2015
Drukāt

Tirgotāji: Jāņusiers šogad kļuvis nedaudz lētāks (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Tradicionālo Līgo svētku un Jāņu produktu – alus, gaļas un dārzeņu – cenas šogad ir līdzīgas kā pērn, savukārt siers atsevišķās tirdzniecības vietās ir lētāks nekā pērn, aģentūrai BNS pastāstīja aptaujātie tirgotāju pārstāvji.

Veikalu tīkla “Maxima Latvija” komunikācijas vadītājs Jānis Beseris aģentūrai BNS teica, ka alus, gaļas un dārzeņu cenas šogad uz Jāņiem nav mainījušās. “Runājot par cenām, alum, gaļai un dārzeņiem tās ir līdzīgas kā pērn svētkos. Savukārt siera cenas ir nedaudz samazinājušās, ja salīdzina ar pagājušā gada Jāņiem,” teica Beseris.

Arī mazumtirgotāja “Rimi Latvia” sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Podskočija aģentūrai BNS norādīja, ka tradicionālās Jāņiem un Līgo svētkiem gādātās pārtikas preces šogad maksā līdzīgi kā pērn. “Runājot par siera, alus un šašlika cenām [šogad] salīdzinājumā ar šo pašu periodu pagājušajā gadā, būtiskas izmaiņas nav novērojamas, un tās saglabājušajās iepriekšējā gada līmenī,” teica Podskočija.

Mazumtirgotāja “Elvi Latvija” komercdirektore Laila Vārtukapteine aģentūrai BNS norādīja, ka alus, šašlika un Jāņu siera cenas šogad veikalos “Elvi” ir pagājušā gada līmenī. Savukārt cieto sieru pārdošanas cena veikalos “Elvi” šogad ir līdz 33% zemāka nekā pērn.

“Rimi” un “Maxima” ir lielākie tirdzniecības tīkli Latvijā.

Latvijā Jāņus svin naktī no 23. uz 24. jūniju, kad dedzina ugunskurus, dzer alu, šūpojas un meklē papardes ziedu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Urā! Bei Ivan baraban! Kačai! Kačai!Siers lētāks,ķimenes dārgākas!

Draugiem Facebook Twitter Google+