×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
11. februāris, 2015
Drukāt

Tīruma pirms pasaules čempionāta pārrāvusi ceļgala saiti, tomēr Siguldā startēs

foto: Juris Kalniņšfoto: Juris Kalniņš

Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Tīruma iepriekšējās sacensībās pārrāvusi ceļgala saiti, tomēr sportiste ir apņēmības pilna piedalīties šajā nedēļas nogalē Siguldā gaidāmajā pasaules čempionātā.

Janvāra pēdējā dienā Norvēģijā notikušajās Pasaules kausa sacensībās Tīruma pirmajā braucienā piedzīvoja kritienu. “Kamana uzkrita man uz kājas un pārrāvu saites. Pirmdien pirmo reizi mēģināju braukt. Fizioterapeiti noteipoja kāju, dakteri sadeva pretsāpju līdzekļus un brauca laikā kāju nejutu,” sacījusi Elīza Tīruma.

Tīruma stāstīja, ka tagad katru dienu uz Siguldas trasi brauc fizioterapeits, lai noteipotu viņas kāju. Vienīgās sāpes viņai ir finišā, kad nepieciešams kamanu nobremzēt.”

“Pasaules čempionātā startēšu un darīšu visu, kas manos spēkos,” pauda latviete, kura pašlaik ikdienā pārvietojas ar kruķiem.

Šajā sezonā Tīruma Pasaules kausa etapos labāko astotniekā iekļuvusi četras reizes. Viņa iekrājusi 266 punktus un kopvērtējumā atrodama 12.pozīcijā.

Kā zināms, traumas dēļ Latvijai pasaules čempionātā nepalīdzēs arī vīru braucējs Kristaps Mauriņš, bet no smadzeņu satricinājuma atkopies Artūrs Dārznieks.

Pasaules čempionāts risināsies sestdien un svētdien. Dāmas trasē dosies pirmajā dienā, bet svētdien Tīrumai plānota dalība arī stafetē.

Iepriekšējo reizi pasaules čempionāts Siguldas trasē risinājās 2003.gadā, turklāt tā divas reizes uzņēmusi arī Eiropas čempionātu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+