×
Mobilā versija
+13.9°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
9. janvāris, 2012
Drukāt

Traubergs: Nonākšana MTG īpašumā ļaus nosargāt nacionālo informatīvo telpu

Foto - LETAFoto - LETA

Starptautiskā raidorganizāciju koncerna “Modern Times Group” (MTG) un “Latvijas Neatkarīgās televīzijas” (LNT) grupas apvienošanās darījums dod iespēju LNT vēl īslaicīgi palikt nacionālajā apraidē un nosargāt Latvijas nacionālo informatīvo telpu, biznesa portālam “Nozare.lv” sacīja līdzšinējā LNT īpašnieka mediju investīciju holdinga kompānijas “Neatkarīgie nacionālie mediji” valdes loceklis Guntars Traubergs.

Šis darījums ļaus saglabāt darba vietas un turpināt veidot pašu ražotu produkciju, sacīja Traubergs.

Patlaban LNT nonākšana MTG īpašumā esot labākais risinājums kompānijas tālākai attīstībai “sarežģīto un nevienlīdzīgo konkurences apstākļu dēļ”, un LNT pagaidām turpināšot strādāt bez jebkādām izmaiņām.

Apvienošanās darījuma summu Traubergs neatklāja.

“Ilgtermiņa risinājumu nacionālo komerckanālu palikšanai nacionālajā apraidē joprojām gaidām no politiķiem, kuriem tuvākajā pārredzamajā laikā jāveic normas izmaiņas Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumā, jādefinē uz kādiem pamatprincipiem tiks veidots vienotais sabiedriskais medijs, kam tiks liegta dalība reklāmas tirgū, lai to nekropļotu un ļautu vietējiem komerckanāliem vienlīdzīgi konkurēt ar citu valstu TV kanāliem,” sacīja Traubergs.

LNT turpināšot gatavot pavasara sezonu, lai atgūtu līderpozīciju skatītāko TV kanālu vidū.

Kā ziņots, Latvijā raidošo telekanālu “TV3”, “3+” un “TV6” īpašnieks MTG paziņojis, ka panācis vienošanos par visas LNT grupas iegādi, iegūstot telekanālus LNT, “TV5” un “Latvijas Mūzikas kanāls”.

Konkurences padomes lēmums par LNT grupas nonākšanu MTG īpašumā būs jāpieņem četru mēnešu laikā pēc oficiāla paziņojuma saņemšanas. Padome jau esot informēta par šo darījumu, taču uzņēmumu apvienošanās ziņojums pagaidām nav saņemts.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+