Trefilovam mazas cerības uz finālsacensībām 0

Latvijas vingrotājs Dmitrijs Trefilovs sestdien ieņēma 5.vietu apakšgrupā vingrojumā uz zirga, kas viņam nesaglabā būtiskas cerības Londonas olimpiskajās spēlēs kvalificēties finālsacensībām.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Linda Tunte: “Es dzeru, lamājos, gāžu politiķus un eju prom no darba” 85

Vingrojot uz zirga, ko Trefilovam uzskatīja par pateicīgāko disciplīnu iekļūšanai astoņu finālistu vidū, viņš nopelnīja 14,233 punktus, liecina rīkotāju informācija. Pēc pirmās apakšgrupas sacensību noslēguma tas viņam deva 5.vietu, taču vēlāk sestdien startēs vēl divas apakšgrupas. Līderis vingrojumā uz zirga pirmajā apakšgrupā ar 15,800 punktiem bija brits Lūiss Smits.

Individuālās daudzcīņas kvalifikācijā Trefilovs ar 82,565 punktiem grupā ieņēma 10.vietu. Uz stieņa Trefilovs grupā sasniedza 16. rezultātu (14,033 punkti), ierindojās 19.vietā atbalsta lēcienā (14,733), 21.vietu ieguva brīvajās kustībās (12,900) un uz līdztekām (13,533), bet apļos viņš bija 22.vietā (13,133).

Tiesības startēt individuālās daudzcīņas finālā iegūs 24 labākie sportisti, taču ne vairāk par diviem no vienas valsts. Fināliem atsevišķās disciplīnās kvalificēsies pa astoņiem labākajiem, arī ievērojot divu sportistu maksimumu vienai valstij. Trefilovam Londonā ir karjerā pirmās olimpiskās spēles.