Sports
Citi sporta veidi

Treniņi un vēlreiz treniņi – latviete valda PČ posmos ūdensmotocikliem0

Publicitātes foto

Aizvadītās nedēļas nogalē pasaules čempionāta ūdens motocikliem otrajā posmā Sardīnijā, Itālijā uzvarēja latviete Krista Uzare, trimufējot otrajās sacensībās pēc kārtas.

Nedēļu iepriekš Krista izcīnija savu pirmo uzvaru pasaules čempionātā posmā, kas arī norisinājās Itālijā, Galipolli, tādējādi viņa ir līdere kopvērtējumā.

Sardīnijas posmā piedalījās 149 sportisti no 30 valstīm. Pirmajā braucienā savā klasē Uzare uzvarēja, bet otrajā braucienā ierindojās otrajā vietā, kas deva uzvaru posmā. Otrā bija igauņu sportiste Katrīna Nilbe, kurai sekoja pagājušā gada līdere zviedriete Emma-Nellie Ortendāle.

Pati sportiste jūtas priecīga un gandarīta par uzvarām pirmajos posmos: “Lai gan kāpu uz pjedestāla pirmā pakāpiena abos posmos, pirmais, ko darīšu atgriežoties mājās, būs treniņi un vēlreiz treniņi. Vēlos turpināt uzvaru un parādīt vēl labāku sniegumu. Turklāt cīnoties par pirmajām vietām, neizpaliek arī psiholoģiskais spiediens, pie kā nāksies piestrādāt. Bet esmu priecīga, ka atkal dodamies mājās pilni motivācijas!”

Pasaules Čempionātā šosezon plānoti seši posmi, nu kuriem divi posmi paredzēti Ķīnā un divi Apvienotajos Arābu Emirātos. Tuvākās sacensības sportistei plānotas jau pec divām nedēļām Balvos, kur norisināsies Latvijas Čempionāta 2.posms. Šajā sezonā plānoti arī Igaunijas un Baltijas čempionāta posmi. Krista Uzare ir 23 gadus jauna “Latvian Jet Ski Racing Team” komandas pārstāve, kura ar ūdens motosportu sāka nodarboties 2010. gadā.

 

LA.lv