×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.8°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
14. augusts, 2014
Drukāt

Trešdaļa Krievijas sūtītās “humānās palīdzības” tikusi nozagta (4)

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

Jaunākie izlūkošanas dati liecina, ka viens no iemesliem, kāpēc “humāno konvoju” no Krievijas nevar “legalizēt” ar Sarkanā Krusta palīdzību, ir notikušās “humānā konvoja” apzagšanas, ceturtdien paziņoja Ukrainas pretterorisma centra štābs.

“Mūsu izlūki ir noskaidrojuši diezgan interesantu faktu, kas varētu būt par iemeslu Krievijas valdības nespējai iesniegt Starptautiskā Sarkanā Krusta komitejai specifikācijas par precēm, kas ietilpst tā saucamajās humānajās kravās, kuras ved šī automašīnu kolonna,” informēja pretterorisma centra štābs.

“Kā izdevās noskaidrot izlūkiem, gandrīz trešā daļa no visas humānās palīdzības tikusi nozagta. To nozaguši vēl kolonnas formēšanas laikā, kā arī pārvietošanas laikā. Tāpēc tagad “piegādātājiem” radušās lielas problēmas ar to, kas tieši un cik daudz ir palicis. Nepieciešams saskaņot, pārskaitīt,” skaidro štābs.

“Cik ļoti tas ietekmēs “konvoja” pārvietošanos, nav zināms,” paziņoja štāba pārstāvis.

Krievijas “humānās palīdzības” konvojs ceturtdien atsāka savu ceļu uz Ukrainas pusi, izvēloties dienvidu ceļu uz teroristu kontrolēto Luhansku.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. nekā sarežģīta Atbildēt

    Mašīnas krāsoja baltas, lai karstumā tur esošie karotāji justos kaut cik ciešami, piebrauca pie pašas robežas, tad brīdī, kad kolonna it kā pazuda, izlaida laukā, izkrāva ekipējumu un zēni varēja doties pildīt “internacionālo” pienākumu. Pustukšās mašīnas nosauca par apzagtām, taču tik loģiski Krievijai. Tāpēc jau tagad ukraiņu armijai tiek dots baigais pretspars, bet kā izskatās tad tas diez ko nepalīdzot.

  2. saturs un komenti pedejais stulbums ko var izdomat.

  3. Muļķības! Šī humānā krava ir domāta virzīt Ukrainā PĒC krievu armijas iebrukuma. Tāpēc arī tāda vilcināšanās. Un kā var lasīt mēdijos, tad Krievijas iebrukums vakar vakarā plkst 22.00 ir sācies.

  4. Nevajag te stāstīt pasakas par zagšanu. Ap šo “palīdzību” ir sacelts liels troksnis un krieviem vajadzēja
    teroristiem domāto “preci” nobēdzināt,iespējams, tajā pašā Voroņežā, tāpēc arī tā vilcināšanās.

Draugiem Facebook Twitter Google+