×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.7°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
26. jūnijs, 2015
Drukāt

Trīs jauni rīdzinieki nozog auto, lai pavizinātos

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts policijas (VP) darbinieki par automašīnas zādzību Rīgā aizturējuši trīs jauniešus, kuri savu rīcību skaidroja ar vēlmi “nedaudz pavizināties”, informē policijā.

Pagājušajā nedēļā, 17. jūnija rītā ap pulksten 4:00 Ceļu policisti pamanīja kādu aizdomīgu “Volkswagen Golf” markas automašīnu. Automašīnas šoferis, ievērojot policistus, sāka uzvesties neadekvāti un metās bēgt. Policisti uzsāka pakaļdzīšanos, un pēc brīža bēgošais transportlīdzeklis veiksmīgi tika apturēts. Automašīnā atradās trīs jaunieši. Pārbaudot automašīnas datus, policisti konstatēja, ka tā nepieder nevienam no tajā esošajiem jauniešiem. Sazinoties ar automašīnas likumīgo īpašnieku, policisti noskaidroja, ka pāris stundas iepriekš automašīna nozagta Rīgā, Kristapa ielā.

Jaunieši tika aizturēti un nogādāti Rīgas Kurzemes policijas iecirknī. Aizturētie ir 1996.gadā un divi 1995.gadā dzimuši jaunieši. Jaunākais no aizturētajiem jau iepriekš divas reizes bijis sodīts par zādzībām, arī viens no 1995.gadā dzimušajiem jauniešiem ir nonācis policijas redzeslokā saistībā ar zādzību un laupīšanu.

Aizturētie jaunieši paskaidroja, ka nozaguši automašīnu, jo gribējuši ar to nedaudz pavizināties.

Par šo gadījumu sākts kriminālprocess par svešas kustamas mantas slepenu vai atklātu zādzību. Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+