Mobilā versija
+9.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
26. jūnijs, 2015
Drukāt

Trīs jauni rīdzinieki nozog auto, lai pavizinātos

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts policijas (VP) darbinieki par automašīnas zādzību Rīgā aizturējuši trīs jauniešus, kuri savu rīcību skaidroja ar vēlmi “nedaudz pavizināties”, informē policijā.

Pagājušajā nedēļā, 17. jūnija rītā ap pulksten 4:00 Ceļu policisti pamanīja kādu aizdomīgu “Volkswagen Golf” markas automašīnu. Automašīnas šoferis, ievērojot policistus, sāka uzvesties neadekvāti un metās bēgt. Policisti uzsāka pakaļdzīšanos, un pēc brīža bēgošais transportlīdzeklis veiksmīgi tika apturēts. Automašīnā atradās trīs jaunieši. Pārbaudot automašīnas datus, policisti konstatēja, ka tā nepieder nevienam no tajā esošajiem jauniešiem. Sazinoties ar automašīnas likumīgo īpašnieku, policisti noskaidroja, ka pāris stundas iepriekš automašīna nozagta Rīgā, Kristapa ielā.

Jaunieši tika aizturēti un nogādāti Rīgas Kurzemes policijas iecirknī. Aizturētie ir 1996.gadā un divi 1995.gadā dzimuši jaunieši. Jaunākais no aizturētajiem jau iepriekš divas reizes bijis sodīts par zādzībām, arī viens no 1995.gadā dzimušajiem jauniešiem ir nonācis policijas redzeslokā saistībā ar zādzību un laupīšanu.

Aizturētie jaunieši paskaidroja, ka nozaguši automašīnu, jo gribējuši ar to nedaudz pavizināties.

Par šo gadījumu sākts kriminālprocess par svešas kustamas mantas slepenu vai atklātu zādzību. Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+