Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Rodrigo, Rauls
Pirmdiena, 25. septembris, 2017
25. septembris, 2016
Drukāt

Trūmena Kapotes pelni izsolē pārdoti par 45 000 dolāru (3)

Foto: Wikimedia CommonsFoto: Wikimedia Commons

Amerikāņu rakstnieka Trūmena Kapotes pelni sestdien tika pārdoti izsolē Losandželosā par 45 tūkstošiem ASV dolāru (40 128 eiro).

Vēl nav zināms, kurš nopirka dekoratīvo koka kastīti, kurā atradās slavenā rakstnieka kremētās mirstīgās atliekas.

Kapotes pelni tika nosolīti par summu, kas gandrīz desmitkārt pārsniedza gaidāmo cenu, ziņu aģentūrai DPA pastāstīja izsoļu nama “Julien’s Auctions” dibinātājs un prezidents Darens Džuljens.

Kapote, kurš ieguvis pasaules slavu ar tādiem darbiem kā novele “Brokastis Tifānijā” (“Breakfast at Tiffany’s”) un romāns “Gluži aukstasinīgi” (“In Cold Blood”), nomira 1984.gadā 59 gadu vecumā savas draudzenes Džoanas Kārsones mājās.

Kārsone, kas bija televīzijas raidījuma vadītāja Džonija Kārsona bijusī sieva, glabāja Kapotes pelnus līdz savai nāvei 2015.gadā.

Kārsone paziņoja Džuljenam, ka Kapote bija piekritis savu pelnu pārdošanai izsolē.

Izsoļu nams “Julien’s Auctions” ir pazīstams ar neparastiem piedāvājumiem savās izsolēs. Kādā no tā izsolēm tika pārdots filmu sērijas “Zvaigžņu ceļš” (“Star Trek”) aktiera Viljama Šatnera nierakmens.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Saki vēl, ka pasaule nejūk prātā…

  2. “Breakfast at “Tiffany’s”” gan tulko kā “Brokastis pie “Tifānijas”” !
    Nost ar slāvisko paviršību !!!

Par otrā Baltijas jūras koru konkursa laureātu kļuvis koris no Īrijas (4)Par Otrā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa 1. vietas un Grand Prix ieguvēju, saņemot īpašo Jūrmalas pilsētas kausu un 3500 eiro Latvijas Valsts Meži Lielo balvu, kļuva koris no Īrijas "New Dublin Voices".
Draugiem Facebook Twitter Google+