×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Sestdiena, 18. augusts, 2018
9. jūlijs, 2017
Drukāt

Tūkstošiem cilvēku pulcējas uz Eiropas lielāko praidu Ķelnē (6)

gejuluksofors

Tūkstošiem cilvēku svētdien pulcējas Ķelnē uz lielāko demonstrāciju lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu (LGBT) tiesību atbalstam Eiropā.

Praida organizatori rēķinās ar aptuveni 950 000 cilvēku piedalīšanos.

Vācijas nesen pieņemtais lēmums legalizēt viendzimuma laulības ir piešķīris papildu nozīmi šim gājienam, dodot tā dalībniekiem vēl vienu iemeslu līksmot.
“Atmosfēra ir fantastiska,” norādīja pasākuma organizatoru pārstāve.

Praida šā gada moto ir “Nekad vairs!”, atceroties geju un lesbiešu vajāšanu nacistiskā režīma laikā.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Njaa.. ljauni gan tie nacisti…

  2. Varu to fantastiku iedomāties…Jaunībā baltezerā redzēju kuģīti ar pilnīgi sūdaini apdirstiem aizkariem pie logiem tur bija “mīlējušiesun pēc tam slaucījušies geji tikai 5 gabali bet tur 950 tūkstoši . kad apkaltīs māju sienas nezin vai ātri tās izdosies notīrīt…

  3. Man šī tēma pati par sevi neinteresē, jo nepiederu pie sexminoritātēm. Tomēr izlasot komentārus jāsecina- latvieši kā bijuši tā vienmēr paliks tikai latvieši! Un nekas vairāk nekad nebūs ar tādu austrumnieciski pusaziātisku domāšanu.

  4. Vācijā valda demokrātija. Slimiem cilvēkiem netiek likti šķēršli savu tieksmju demonstrēšanai. Tikko Hamburgā alkoholiķi sarīkoja grautiņus G20 laikā, nu Ķelnē slimības izpausmes demonstē homoseksuāļi. Tas, kas agrāk bija nenormāliba, tagad tiek atzīts par pieņemamu normu. Tas apstiprina Overtona likuma darbību. Tiem, kas vēl veseli, iesaku izlasīt Overtona likumu.

    • Baltā rase, kas pašiznīcinās pašlaik sastāda 8% no planētas iedzīvotājiem.Ja zudusi izpratne kas ir grēks,ja grēku nodēvē par slimību vai ikdienišķu parādību,tad šīs lietas sakārtos islama ticībai piederošie.

  5. Moto jāmaina uz “Vienmēr,kamēr saule spīdēs!”

Draugiem Facebook Twitter Google+