×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
9. septembris, 2014
Drukāt

Tukumā no degošas mājas izglābti seši cilvēki

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Ilustratīvs attēls

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) šorīt saņēma informāciju, ka Tukumā, Lielajā ielā, trīsstāvu koka dzīvojamajā mājā izcēlies ugunsgrēks. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties notikuma vietā, ēkas jumts un bēniņi jau dega ar atklātu liesmu, bet trešajā stāvā bija jūtams liels sadūmojums. No ēkas pirmā un otrā stāva tika evakuēti seši cilvēki, savukārt no ēkas trešā stāva, pieliekot pie logiem izbīdāmās kāpnes, izglābti pieci pieaugušie un viens bērns.

Kā vēsta VUGD, ugunsgrēka izplatība tika ierobežota plkst. 07:46. Kopējā degšanas platība ir 150m2. Šobrīd turpinās konstrukciju jaukšanas un liešanas darbi, lai pilnībā likvidētu ugunsgrēku.

Vakar, plkst. 21:01, VUGD saņēma informāciju, ka Rīgā, Eksporta ielā, ir aizdegusies ražošanas ēka. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka vienstāvu ēkas piebūvei deg jumts 70m2 platībā.

Vakar, plkst. 21:55, VUGD saņēma informāciju, ka Kocēnu novada Dikļos deg vieglā automašīna. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka garāžā bija aizdegusies vieglā automašīna. Līdz ugunsdzēsēju ierašanās brīdim vīrietis bija izstūmis mašīnu no garāžas, bet guvis apdegumus un tika hospitalizēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji divas reizes dzēsa uz nokulta labības lauka degošus salmus un rugājus. Saldus novada Saldus pagastā salmi uz nokulta labības lauka dega 4 hektāru platībā, Brocēnu novada Cieceres pagastā – 1 hektāra platībā, savukārt Kuldīgas novada Pelču pagastā – 400m2 platībā.

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) kopumā saņēma 46 izsaukumus. Kopumā dzēsti 23 ugunsgrēki, veikti 17 glābšanas darbi, bija arī pieci maldinoši izsaukumi. Ugunsgrēkos cietis viens cilvēks.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+