Mobilā versija
+0.2°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
5. jūnijs, 2014
Drukāt

4 kļūdas, ko pieļaujam darbā (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Piekrīt strādāt atvērta tipa birojā

Foto – Shutterstock

Darbs atvērta tipa birojā, kur visi darbinieki strādā vienā telpā, kas atdalīta tikai ar sieniņām vai pat bez tām, sākotnēji skaitījās atvērtības simbols un ideja par darbinieku kā kolektīva apvienošanu.

Tomēr šobrīd var atrast desmitiem pētījumu par to, kā darbs atvērta tipa ofisā negatīvi ietekmē veselību un darba rezultātu. Tā, piemēram, cilvēka ekoloģijas pētnieks, profesors Gerijs Evans Kornella universitātē veica eksperimentu. 40 ofisa darbiniekus sadalīja divās grupās, kur viena puse trīs stundas strādāja nosacītā klusumā, otra pūlējās atvērta tipa ofisa atmosfērā ar nepārtrauktu fona troksni. Tālāk dalībniekiem piedāvāja tikt galā ar uzdevumiem, kam nav risinājuma. Pētāmie, kas bija strādājuši trīs stundas klusumā, cītīgi centās atrast atbildi, kamēr atvērta tipa ofisa darbiniekiem nebija motivācijas jau pēc pirmā risinājuma meklējuma.

Kā to labot? 

Ja nav alternatīvas atvērta tipa ofisam, mēģiniet atrast vietu tuvāk logam, tālāk jau saule jums palīdzēs – organismā sāks izstrādāties serotonīns, kas uzlabo garastāvokli un līdz ar to arī darbspējas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nostrādājušies slapju muguru un vēl ērtību pietrūkst.

Gribi pilnībā mainīt stilu? Kā spert pirmo soli, iesaka stiliste Una BernatovičaLūdzu, pastāstiet, kas jādara, lai sieviete pilnībā mainītu savu stilu! Kā panākt efektu, lai neviens viņu vairs nepazīst? ILONA KULDĪGĀ
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
LEGO Duplo - Konstruktori pašiem mazākajiem!Mazuļa dzīves periods ir īpašs, un to apzinās katra jaunā māmiņa. Viņas mazais iemācās pasauli, kuru mēs pazīstam un zinām, pilnīgi no
Draugiem Facebook Twitter Google+