×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
23. augusts, 2016
Drukāt

Kāpēc 1. septembrī uz skolu labāk neiet, skaidro astrologs Baņķis (14)

Foto - LETAFoto - LETA

Tuvojoties jaunā mācību gada sākumam, portāls LA.lv saviem lasītājiem piedāvā rakstu sēriju par gatavošanos skolas gaitām .

Pienācis svārstīgu emociju, šaubīgu lēmumu un liktenīgu notikumu laiks. Visi dzīvosim starpaptumsuma ietekmē – no gredzenveida Saules aptumsuma 1.septembrī līdz pusēnas Mēness aptumsumam 16. septembrī, kas iekļaujas no 30.augusta līdz 22.septembrim ilgstošajā dižčikā, savā blogā vēsta astrologs Kristaps Baņķis.

“Problemātiskajos jautājumos – dubults plīsīs nograbēdams!” par starpaptusmuma perioda sakritību ar dižčiku brīdina Astrologi.lv veidotājs Kristaps Baņķis.

Kā par nelaimi, Saules aptumsums sakrīt ar 1.septembri – Zinību dienu.

“Jauniešiem, kuri mācības uzsāks kārtējo gadu, šis periods nebūs nekas pārdabisks. Mazliet žēl mazo pirmkursnieku, kuri savu zinību ceļu uzsāks pirmoreiz,” norāda astrologs, sniedzot padomus, ko un kad labāk darīt.

“Visveiksmīgākais laiks svarīgajam skolas gaitu sākumam būtu augošs Mēness, lai mācības vieglāk padotos, sekmes būtu labākas un skolas dzīve vieglāk kārtotos. Šoreiz tas pagalam neveiksmīgi trāpījies vistukšākajā laikā. Ieteiktu vecākiem pamatīgi piedomāt, vai šādi riskēt, sūtot skolā tieši šajā dienā. Labāk ar bērnu līdz skolai aiziet 29., 30.augustā, kas gan ir dilstošs Mēness, bet vēl nav sācies problemātiskais dižčiks. Tuvākais pēcaptumsuma laiks skolas sākumam ir 6. un 7.septembris. Tiesa, līdz pat 22. septembrim notikumus diktēs retrogrādais Merkurs, sauktais par dižčiku, kas vistiešāk atbild par bērniem un zinībām.”

Saskaņā ar Astrologi.lv atziņām: “1.septembris ir taisnīguma un likuma spēka diena: “Stingri jāievēro likums, rituāls, reglaments, ne par soli nedrīkst novirzīties no noteiktas kārtības, jāievēro disciplīna. Dotos solījumus grūti atcelt. Darbs ir kā pienākums, un jāstrādā no saullēkta līdz saulrietam, pabeidzot iesākto. Labāk nemaz nesākt strādāt, nekā slikti padarīt darbu. Labāk vadīt, nevis būt vadāmam.”

“Vai šo novēlēsi savam bērnam uz visu mācību mūžu? Jo zinību dienas starts ietekmēs nākotni un notikumus mācību un skolas dzīvē!” uzsver astrologs.

Ja 1.septembra aptumsums iesāk augoša Mēness cikla Starpaptumsuma periodu, ko 16.septembrī noslēdz aptumsušais pilnmēness kā karmas realizācijas scenāriju veicinātājs, pasniedzot neaizmirstamas mācībstundas. 16.septembris sakrīt ar Saules cikla 1.dienu, kas pastiprina dažādu cilvēku apņemšanās svarīgumu. Aptumsumi valdīs līdz pat 1.oktobrim, kad sākas Jauns Mēness cikls.

Ej uz nākamo lapu un lasi Saules dienu ticējumus 1.septembrim!

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. Ilze.Luterāne.Mierīga,ar skaidru apziņu Atbildēt

  Kārtīgs kristietis netic mistikai

 2. Šito pasakiet skolotājiem un, galvenais, valdībai, ka bērniem 1.septembrī nav ieteicams iet uz skolu. Gribētos redzēt, kāda reakcija sekotu?

 3. nu gan jaunumi, savā mūžā pirmo reizi to dzirdu….

 4. vienreiz ir jaizbeidz Atbildēt

  Tas nav nevainigs nevienu aizskaroshs t.s. horoskops. Kristaps Bankis rosina sabotet valsts noteiktu kartibu. Kas bus nakoshais – kad ir “bistami” doties uz darbu? Mazakais ko LA var izdarit ir vismaz izbeigt trirazhet sho idiotismu.

 5. “…līdz pat 22. septembrim notikumus diktēs retrogrādais Merkurs, sauktais par dižčiku, kas vistiešāk atbild par bērniem un zinībām.”
  Super! A mēs IZM un Šadurski vainojām, ka bērnus no 6 gadiem jau grib atkal skolā sūtīt. Jāliek astrologs par izglītības ministru, izdrukās gada grāmatu, kurās dienās jāiet uz skolu, viss būs čikiniekā!

 6. tā saka 100 gadnieks Atbildēt

  visdrošākais ir neņemt neko galvā

 7. to tēviņu Baņķi Atbildēt

  vajag pielikt grāvjus rakt vai mežu cirst. Nobarojies kā bullis un nodarbojas ar .., laiž gurķi.

 8. uz skolu labāk neiet Atbildēt

  Romu zinātnieki atklājuši likumsakarību – jo tauta mazāk skolā gājusi, jo turīgāki braņķi …

 9. Es klausisu teti,vins vienmer dzied: “Lai nu paliek so ruden rudzu druva atmata…”un uz skolu neiesu.

 10. Es teiktu, ka nevar iet arī 2. Septembrī. Sāksim ar jaunu nedēļu!

 11. Žēl ka LA publicē šos sūdus, akliem cilvēkiem sačakarē ikdienu!

 12. Un LA publicē šādus sūdus!!! Diemžēl starp mums ir daudzi kas tam tic un dēļ tā bojā savu dzīvi. Žēl ka šādus tekstus publicē šis izdevējs…

  • Viena ir izlasīt tekstu, otra – to pieņemt, vai nepieņemt un neatzīt sev par derīgu. Ne jau viss publicētais jāsauc par s-…u. Vai pats nēesi no s-…cēlies?

 13. DEREETU VISAM MAACIIBU GADAM KALENNDARU ,KAD IET UZ SKOLU KAD NEE :)))))

Draugiem Facebook Twitter Google+