×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
6. oktobris, 2013
Drukāt

Turpinās Smiltenes Trīs pakalnu sākumskolas renovācijas darbi

Foto-LETAFoto-LETA

Lai arī Smiltenes Trīs pakalnu sākumskolas renovācijas darbus, kas sākās jūnijā, plānots pabeigt vien 2014.gada janvārī, jau patlaban pabeigta vairāk nekā puse plānoto darbu, aģentūru LETA Smiltenes novada domes Attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītāja Lita Kalniņa.

Līdz šim objektā ir paveikti 60% no plānotajiem darbiem – pie galvenās ieejas izveidots dzelzsbetona panduss, rotaļu laukumam demontēta vecā un uzstādīta jauna sēta, pie rietumu ieejas izveidota pamatne jaunajam ieejas mezglam, nosiltināta āra siena, vējtverim salikti logi un durvis, izveidoti griesti un samontēti apkures cauruļvadi, izbūvēti kanalizācijas tīkli, uzbetonēta grīdas pamatne un izveidotas visas starpsienas, kā arī veikta audzinātāju telpas, roku mazgāšanas telpas un labierīcību telpu renovācija.

Darbs patlaban turpinās pie bruģa ieklāšanas un rotaļu elementu pamatnes sagatavošanas rotaļu laukumā, elektroinstalācijas un vājstrāvu tīklu izbūves, ventilācijas sistēmas rekonstrukcijas, un citu saistīto darbu veikšanas.

Būvdarbus projektā veic SIA “ASE”, būvuzraudzību nodrošina SIA “Būvuzraugi LV”, bet autoruzraudzību SIA “Geo Consultants”.

LETA jau ziņoja, ka projektā plānots veikt Trīs pakalnu sākumskolas renovāciju, lai tajā varētu izveidot vietas vēl 16 pirmsskolas vecuma bērniem, aģentūru LETA iepriekš informēja Valsts reģionālās attīstības aģentūras sadarbības un informācijas departamenta projektu vadītāja Edīte Olupe.

Bērnudārza vajadzībām plānots pielāgot daļu no skolas telpām 185 kvadrātmetru platībā.

Patlaban Smiltenes novadā ir divi bērnudārzi – Smiltenes pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde “Pīlādzītis” un Palsmanes pagasta pirmsskolas izglītības iestāde, pastāstīja Olupe. Tāpat ir arī pirmsskolas grupas Bilskas, Blomes, Grundzāles un Launkalnes pamatskolā, kā arī Smiltenes Trīs pakalnu pamatskolā un Smiltenes Centra vidusskolā.

Projekta kopējās izmaksas ir 150 198 lati, tajā skaitā Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējums – 127 668 lati, valsts budžeta dotācija ir 3 379 latu apmērā, savukārt pašvaldības finansējums – 19 151 lats. Projekta neattiecināmās izmaksas ir 1 932 lati.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+