×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
8. marts, 2017
Drukāt

Ūdens līmenis Daugavā nav krasi mainījies (1)

Foto LETAFoto LETA

Pēdējā diennaktī ūdens līmenis novērojumu stacijās pie Daugavas nav krasi mainījies, palienes visplašāk applūdušas Daugavpils novada Līksnas pagastā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra operatīvā informācija.

Pie Jēkabpils un Zeļķu tilta ūdens līmenis krities par 10-25 centimetriem, pie Jersikas ūdens līmenis trešdienas rītā ir 60 centimetrus zemāks par otrdien reģistrēto maksimumu, savukārt pie Vaikuļāniem, Līksnas pagastā, ūdens līmenis diennakts laikā cēlies par 21 centimetru.

Pie Daugavpils ūdens līmenis trešdienas rītā ir 35 centimetrus zemāks nekā otrdienas rītā. Krāslavas novadā pēdējās trīs diennaktīs ūdens līmenis nav ievērojami mainījies, tam ir tendence nedaudz paaugstināties.

Pārējās Latvijas upēs situācija mierīga, ūdens līmenis pārsvarā pazeminās.

Daugavā saglabājas ledus sablīvējumi daudzu kilometru garumā. Tiem virzoties uz priekšu, iespējamas straujas ūdens līmeņa svārstības. Plūdu risks ir posmā no Daugavpils novada, lejpus pilsētas, līdz Pļaviņām.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kāpec nevar izskustināt ledus sastrēgumu no Jēkabpils līdz Pļaviņam tas būtu normāls risinājums,tas pasargātu no plūdiem gan Jēkabpils raj,gan Pļaviņas .Jo ja pirmais sāks iet ledus Nīcgalē bet Pļaviņas stāves būs ļoti slikts stāvoklis aplūdīs ļoti lielas teritorijas cietīs daudz cilvēku kuriem ir īpašumi ,mājas teritorijā – no Livaniem līdz Jēkabpilim un Jēkabpils līdz Pļaviņam .Vai mūsu valdība gaida ka viss atrisināsies pats par sevi?Vajag izdarīt visu iespējamo nevis sēdēt un gaidīt.

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +22.4
Alūksne +18.5
Daugavpils +16.9
Saldus +17.3
Liepāja +20.9
Jelgava +18.2
Ventspils +15.0
Limbaži +18
Madona +16.9
Rēzekne +18.2
Draugiem Facebook Twitter Google+