Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
12. novembris, 2015
Drukāt

Ugunsdzēsēji trešdien vairākkārt dzēsuši svecīšu izraisītu degšanu

Foto: LETAFoto: LETA

Ugunsdzēsēji trešdien, Lāčplēša dienā, vairākas reizes Rīgā devušies izsaukumā saistībā ar iedzīvotāju noliktajām svecītēm, aģentūra BNS uzzināja valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

11. novembra krastmalā ugunsdzēsēji devušies dzēst divas reizes – plkst.23.29 un arī naktī – plkst.00.47. Tāpat ugunsdzēsēji plkst.23.15 devušies dzēst svecītes pie Brīvības pieminekļa. Ugunsdzēsēji norāda, ka svecīšu izraisītā degšana nav bijusi liela un to varējis likvidēt ar ugunsdzēšamo aparātu.

Tāpat ugunsdzēsēji dzēsuši arī nelielu ugunsgrēku, kas bija izcēlies uz plosta Daugavā.

Vēstīts, ka trešdien visā Latvijā tika atzīmēta Lāčplēša diena. Viens no svētku centrālajiem pasākumiem ir svecīšu nolikšana pie Rīgas pils sienas.

Kopumā aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji reaģējuši uz 49 notikumiem, no kuriem 25 bija saistīti ar ugunsgrēkiem, bet – 18 ar glābšanas darbiem. Tajos neviens nav cietis.

Pievienot komentāru

Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (5)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+