Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Rodrigo, Rauls
Svētdiena, 24. septembris, 2017
21. marts, 2017
Drukāt

Ugunsgrēkā bojā gājis cilvēks

Foto LETAFoto LETA

Aizvadītajā diennaktī Latvijā ugunsgrēkos gājis bojā viens cilvēks, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) informācija.

Naktī plkst. 2.52 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Olaines novada Olaines pagastu, kur dega pirts. Ierodoties konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg koka pirts ēka 24m2 platībā. Ugunsgrēkā gāja bojā apmēram 35 gadus vecs vīrietis. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 4.53.

Vakar tika dzēsti deviņi kūlas ugunsgrēki, kuru kopējā platība bija 11,2 hektāri. Platības ziņā divi lielākie kūlas ugunsgrēki bija izcēlušies Daugavpils novadā, kur pērnā zāle dega 4 hektāru un 3 hektāru platībā.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, gulta, ventilators, elektrolīnijas balsts, riepa, divas vieglās automašīnas, dārza māja, dzīvojamā māja un sodrēji trīs ēku dūmvados.

Diennakts laikā valstī kopumā dzēsts 31 ugunsgrēks – septiņi novados, 11 Rīgā, bet četri citās lielajās pilsētās. Deviņos gadījumos ugunsdzēsēji dzēsuši kūlas ugunsgrēkus.

Vakar VUGD darbinieki veikuši arī 20 glābšanas darbus.

Pievienot komentāru

Jānis Rukšāns politikas vietā izvēlējās puķu dobes"Ir reizes, kad naktī nevaru aizmigt – jādomā par to, ka pie mums tik daudz kas ir izcūkots," saka Jānis Rukšāns, viens no Latvijas Tautas frontes (LTF) dibinātājiem.
Vakar dīķī noslīcis cilvēksVakar dīķī Maltas pagastā, Rēzeknes novadā, noslīcis cilvēks.
Draugiem Facebook Twitter Google+