Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
7. aprīlis, 2015
Drukāt

Ugunsgrēkā Jaunpiebalgā cietis vīrietis

Foto - LETAFoto - LETA

Pagājušajā diennaktī ugunsgrēks izcēlies Jaunpiebalgā, kurā cietis vīrietis, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Ugunsgrēks bija izcēlies trīsstāvu namā, kādā dzīvoklī. 45 gadus vecam vīrietim mediķi sniedza palīdzību uz vietas. Tāpat no notikuma vietas izglābta 60 gadus veca sieviete.

Neviens cilvēks pagājušajā diennaktī ugunsgrēkos bojā gājis nav.

Kopumā pagājušajā diennaktī dzēsti 24 ugunsgrēki, desmit no tiem bija kūlas ugunsgrēki. Tāpat VUGD darbinieki veikuši 13 glābšanas darbus.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+