Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
7. marts, 2015
Drukāt

Ugunsgrēkā Ķengaragā cietusi sieviete

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto.

Piektdien, 6.martā, dzīvojamās mājas ugunsgrēkā Ķengaragā cietusi sieviete, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Ugunsgrēks izcēlies ap pusdienlaiku Rīgā, Maskavas ielas piecstāvu dzīvojamās mājas trešā stāva dzīvoklī. Jau pirms VUGD ierašanās no dzīvokļa evakuējušās trīs sievietes. 46 gadus veca sieviete ugunsgrēkā guvusi rokas apdegumu un saindējusies ar degšanas produktiem. VUGD no ēkas augšējiem stāviem dzēšanas darbu laikā evakuējis divus cilvēkus.

Rīgā, Dzirciema ielā, vakar veikala “Mego” pagrabā aizdegās lifta elektromotors. No veikala jau pirms ugunsdzēsēju ierašanās tika evakuēti tajā esošie cilvēki.

Savukārt pēcpusdienā kādā citā veikala ēkā Rīgā, Kurzemes prospektā, dega atkritumi. Drošības apsvērumu dēļ veikala apsardzes personāls nolēma evakuēt visus aptuveni 100 apmeklētājus.

Tikmēr Balvu novada Kubulu pagastā vakar dega vienstāva neapsaimniekota ēka 45 kvadrātmetru platībā.

Savukārt naktī Rīgā, Ķekavas ielā, dega šķūņi 100 kvadrātmetru platībā.

Veicot glābšanas darbus, VUGD darbinieki vakar izbrauca uz Lāčplēša ielu Ventspilī, kur no kāda objekta upē ieplūda krāsa, tomēr izrādījās, ka krāsa nav videi bīstama.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+