×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
3. aprīlis, 2012
Drukāt

Ugunsgrēkā Maskavas tirgū 12 upuri

uguns2

Izraisoties ugunsgrēkam Maskavas tirgus noliktavā, kuru kā pagaidu mājvietu izmantoja imigranti no kādas bijušās padomju republikas, 12 cilvēki gājuši bojā, paziņoja Ārkārtas situāciju ministrijas Maskavas nodaļas pārstāvji.

“12 cilvēki ir miruši. Tie bija strādnieki imigranti. Mēs cenšamies noskaidrot, no kuras bijušās padomju republikas viņi bija,” teikts ministrijas paziņojumā. Atbilstoši neapstiprinātām ziņām bojāgājušie ir Tadžikistānas imigranti.

Vairāki Maskavas tirgi par niecīgu atalgojumu nodarbina strādniekus no Vidusāzijas, viņiem nenodrošinot pienācīgus dzīves apstākļus. Ugunsgrēku, kas izraisījies otrdien Kačalovskas tirgū Maskavas dienvidos, izdevies apdzēst divu stundu laikā, apliecināja amatpersonas.

Tikmēr pirmdien vakarā Maskavā debesskrāpja “Vostok” jaunbūves augšējos stāvos (attēlā) izraisījies ugunsgrēks, kuru ugunsdzēsējiem četru stundu laikā izdevies apdzēst, dzēšanas darbos iesaistot arī helikopterus. Ugunsgrēks jaunbūvē, kas atrodas Krievijas galvaspilsētas debesskrāpju kvartālā, izpleties trīs stāvos. Tas izraisījies 67. stāvā un izpleties līdz 65. stāvam. Liesmas pārņēmušas 300 kvadrātmetru lielu platību. No negadījuma vietas evakuēti 14 cilvēki. Nav ziņu, ka ugunsnelaimē būtu cietušie. Ugunsgrēks varētu būt izcēlies prožektora dēļ, kurš bijis uzstādīts uz viegli uzliesmojoša materiāla.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+