×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Astra, Astrīda
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
16. oktobris, 2016
Drukāt

Ugunsgrēkos Latvijā gājis bojā viens un cietuši vēl četri cilvēki. Papildināta – vēl viens bojāgājušais

Ilustratīvs attēls. Foto-ShutterstockIlustratīvs attēls. Foto-Shutterstock

Ilustratīvs foto.

Aizvadītajā diennaktī ugunsgrēkos Latvijā ir gājis bojā viens cilvēks, bet vēl četri tajos ir cietuši, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apkopotā informācija.

VUGD plkst.10.25 saņēmis izsaukumu uz 2.Pasažieru ielu Daugavpilī, kur neapdzīvotā vienstāvu ēkā dega sadzīves mantas 15 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā gāja bojā aptuveni 45 gadus vecs vīrietis.

Ap plkst.13.30 tika saņemts izsaukums uz Rēzeknes ielu Preiļos, kur dega vienstāvu dzīvojamā ēka 50 kvadrātmetru platībā. No piedūmotajām telpām tika izvesta aptuveni 65 gadus veca sieviete, kura bija saindējusies ar degšanas produktiem. Viņa tika nodota Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) darbiniekiem. NMPD aģentūrai LETA pastāstīja, ka sievieti veikti reanimācijas pasākumi, bet viņa diemžēl gāja bojā no dūmu saelpošanās un apdegumiem.

Savukārt ap plkst.14 VUGD saņēma izsaukumu uz Strenču novada Plāņu pagastu, kur dzīvojamās mājas pirmajā stāvā dega koridors, kāpņu telpa un jumts 50 kvadrātmetru platībā. Tajā cieta 14 gadus vecs jaunietis, kurš bija guvis apdegumus un tika hospitalizēts. Jaunietis bija mēģinājies dzēst liesmas. Ugunsgrēka dzēšanas darbos cieta arī viens ugunsdzēsējs, kurš tika nodots mediķiem apskatei.

VUGD neilgi pēc plkst.21 saņēma izsaukumu uz Burtnieka ielu Limbažos, kur 80 kvadrātmetru platībā dega vienstāvu ēka. Ugunsgrēkā cieta aptuveni 60 gadus veca sieviete, kura bija guvusi apdegumus un tika hospitalizēta.

Ugunsdzēsēji aizvadītajā diennaktī Latvijā dzēsuši 37 ugunsgrēkus. Astoņi ugunsgrēki fiksēti Rīgā, bet citās lielajās pilsētās un Latvijas novados – attiecīgi 9 un 20.

Aizvadītajā diennaktī 21 gadījumā VUGD darbinieki devušies palīgā iedzīvotājiem glābšanas darbos.

Kopumā šogad ugunsgrēkos Latvijā ir gājuši bojā 64, bet cietuši vēl 233 cilvēki.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+