×
Mobilā versija
+11°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
16. septembris, 2015
Drukāt

Ungārija slēgusi robežu ar Serbiju, bēgļus sagaida ar asaru gāzi (8)

Foto: LETA/EPAFoto: LETA/EPA

Ungārija otrdien informējusi Serbiju, ka tā pēc sadursmēm starp Sīrijas bēgļiem un Ungārijas policiju uz 30 dienām slēdz robežu ar kaimiņvalsti, ziņo Fox News.

Šodien bēgļus, kuri centās pāriet uz robežas izvietoto dzeloņstiepļu žogu, sagaidīja ar asaru gāzi un ūdens lielgabalu zalvēm.

Pēc ārkārtas stāvokļa likumiem, kas stājās spēkā otrdien, ir nelegāli šķērsot Ungārijas un Serbijas robežu, un Ungārijas varas iestādes paziņojušas, ka jau apcietināti 519 bēgļi un notiesāts kāds irākietis, kuram uz gadu aizliegts iebraukt Ungārijā.

Ungārijas varas iestādes noliegušas cietsirdību pret bēgļiem un uzsver – lielākā daļa no cilvēku tūkstošiem, kuri cenšas cauri Ungārijai nonākt Vācijā, patiesībā ir ekonomiskie migranti. “Savas vēstures dēļ mēs vienmēr solidarizējamies ar bēgļiem,” aģentūrai “The Associated Press” sacījis Ungārijas ārlietu ministrs Pēters Šžijarto. “Mēs sakām, ka nevaram atļauties pieņemt ekonomiskos migrantus.”

Daļa bēgļu tagad cenšas iekļūt Vācijā pa garāku ceļu, proti, cauri Horvātijai, kuras premjerministrs Zorans Milanovičs kritizējis Ungārijas nostāju un sacījis, ka viņa valsts robežu ar Serbiju neslēgs. “Dzeloņstieples 21. gadsimta Eiropā nav atbilde,” sacījis Milanovičs.

Grieķijas policija sniegusi informāciju, ka arestējusi aptuveni 5000 bēgļus, savukārt Austrija sākusi izlases kārtībā veikt pasu pārbaudi robežšķērsotājiem trīs robežpunktos uz robežas ar Ungāriju. Vācija tikmēr jau paziņojusi, ka gatava šogad uzņemt 800 000 vai pat miljonu bēgļu.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Ungārija ciena savu valsti, tās likumus un aizsargā iedzīvotājus pret iebrucējiem savā teritorijā. Jā, šie bēgļi nelūdz atļauju , bet grauj visus šķēršļus savā ceļā, uzbrūk drošibas spēkiem. Kā citādi viņus savaldīt?

 2. Un šito varzu grib mums uz kakla uzsēdināt Straujuma ar savu kompāniju.

 3. nevis sagaidija bet kad agresori bruka iekšā pielietoja!

 4. ungāri ari no sākuma laida visus…
  šodien 20 policisti ievainoti ar visu robežu!

 5. Kaujinieku ordas, nevis bēgļus. Visu cieņu ungāriem! Ungārija ir pasakaina valsts ar inteliģentiem cilvēkiem, sirds sāp, redzot barbaru iebrukumu

 6. Kaujinieku ordas, nevis bēgļus. Visu cieņu ungāriem! Ungārija ir pasakaina valsts ar inteliģentiem cilvēkiem, sirds sāp, redzot barbaru iebrukumu

 7. Šodien bēgļus, kuri centās pāriet uz robežas izvietoto dzeloņstiepļu žogu, sagaidīja ar asaru gāzi un ūdens lielgabalu zalvēm.
  ———————————–
  Ļoti PAREIZI rīkojās Ungārijā!
  Ungārijai NĀCĀS sapīt dzeloņdrāšu žogu pret šo SĒRGU, kad redzēja, ka šis BAURU bars IŽNIRGĀJA viņu vietējo cilvēku VIESMĪLĪBU – atstājot AIZ sevis drazu kalnus …Skat YouTube video.
  Citādi tā …SĒRGA uzskata, ka viņi ir saimnieki Eiropā!
  Vismaz vienā valstī SĒRGAI ierāda viņu ĪSTO vietu …

 8. Vācija ir bagāta valsts un tāpēc var atļauties uzņemt tādu skaitu imigrantu!!! Tikai nevajag nabadzīgās Austrumeiropas valstis pielīdzināt Vācijai, jo tām tādas iespējas NAV UN DRĪZĀKĀ LAIKĀ ARĪ NEBŪS!!! Tajās pašu iedzīvotāji dzīvo zem nabadzības sliekšņa!!? ES šo 25 gadu laikā NAV PARŪPĒJUSIES PALĪDZĒT IZIET NO NABADZĪBAS LĪMEŅA, BET GAN ATĻĀVUSIES TĀM NOGRIEZT NAUDU DAŽĀDIEM MAKSĀJUMIEM, kaut vai piem. LATVIJAI platību maksājumi NEKAD NAV BIJUŠI PIENĀCĪGI!!! TIE VIENMĒR BIJUŠI ĻOTI ZEMI VAI PAT VISZEMĀKIE VISĀ ES!!! UNGĀRIJA RĪKOJAS ĻOTI PAREIZI, SLĒDZOT SAVAS ROBEŽAS!!! IR JĀDOMĀ PAR NĀKOTNI, KAS NERĀDĀS ROŽAINA…

Draugiem Facebook Twitter Google+