×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.6°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
4. novembris, 2016
Drukāt

Upurim kaps bija jārok pašam: Trijotne pastrādā sevišķi nežēlīgu noziegumu (14)

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs foto

Tiesai nodota krimināllieta, kurā pie kriminālatbildības saukti trīs vīrieši par personu grupā izdarītu slepkavību pastiprinošos apstākļos, kas veikta ar sevišķu cietsirdību.

Lietas materiāli liecina, ka pērn maijā viens no apsūdzētajiem iesita cietušajam ar dūri pa seju, no kā cietušais nokrita. Divi apsūdzētie, izmantojot koka nūjas cietušajam sita pa galvu, ķermeni. Sitienu laikā cietušais vairākkārt zaudēja samaņu, bet, kad nāca pie samaņas, divi apsūdzētie turpināja viņu sist. Cietušajam tika pavēlēts iekāpt automašīnas bagāžniekā. Būdams smagi piekauts, cietušais pavēli izpildīja. Viņš tika aizvests uz kādu meža masīvu, kur viņam tika iedota lāpsta un pavēlēts, lai rok sev bedri.

Neskatoties uz to, ka viņam bija nodarīti miesas bojājumi, cietušais sāka rakt sev bedri, bet viens no apsūdzētajiem, darbojoties ar sevišķu cietsirdību, sita ievainotajam cietušajam pa ķermeni ar koka nūju. Tad apsūdzētais paņēma lāpstu no cietušā un iesita viņam ar lāpstu pa galvu, no kā cietušais iekrita izraktajā bedrē. Pēc kā apsūdzētais uzlika lāpstas aso galu cietušajam uz kakla, vairākkārt lecot virsū, apsūdzētais traumēja cietušajam kaklu un krūšu kurvi. Savukārt viens no apsūdzētajiem ar nazi pārvilka pār cietušā kaklu. Kopējo vardarbīgo darbību rezultātā cietušajam tika nodarīti smagi miesas bojājumi. Iestājās cietušā nāve.

Apsūdzētās personas mirušā vīrieša ķermeni apraka izraktajā bedrē, un maskējot to, uzlika virsū zarus.

Apsūdzētie vīrieši saukti pie kriminālatbildības pēc Krimināllikuma 117. panta 4. punkta un 10. punkta. Par slepkavību vainu pastiprinošos apstākļos soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no desmit līdz divdesmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Viens no apsūdzētajiem saukts pie kriminālatbildības arī par to, ka vadīja transportlīdzekli bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, atrodoties 2,25 promiļu reibumā.

Prokuratūra norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. 1)Interesanti, ko tad cietušais bija nodarijis.
  2) sādi cilvēki nedrīkstēja staigat brīvībā. noteikti bija pazīmes par pretsabiedrisku uzvedību.
  Kuras personas ir atbildīgas par to, ka šie cilvēki atradās brīvībā??

 2. Vai nav kāds DROSMĪGS pensionārs, kurš manabalss.lv ieliktu PARAKSTU – 10 000 – savākšanu ATJAUNOT nāves-sodu?
  STRĀDĀJOŠAJIEM par tik drosmīgu pieteikumu manabalss.lv varētu būt nepatīkamas sekas, bet PENSIONĀRAM, kurš vairāk nestrādā būtu iespēja paradīt savu VARONĪBU ar ši pieteikuma ielikšanu manabalss.lv …
  Vai mums palikuši tikai kruti D*ir*sē*ji ar MĪKSTIEM pautiem vai tomēr ir vēl palicis vismaz 1 varonis?

 3. Ne bez iemesla…,tikai apsveicami! Ja valsts likumi strada par labu cietussajiem(noziedzniekiem),tad atrodas,kas pielieto citus likumus….,ja nevar vienoties civilizeti.Taa luuk! Teema paardomam.

  • Absolūti obligāti būtu publicēt pa visu valsti šo noziedznieku fotogrāfijas un biogrāfijas, psihologu komentārus par raksturu deformācijām, ģinemēm, vides, no kurienes sādi tipi nāku u.tml.!!
   Tas ir ABSURDS, ka viņi drīkst palikt slēpti.
   Tur viss līdz zarnu saturam ir jāizkidā, no kurienes un kā.

 4. Kaut kads debilisms! Viens no viniem varbut nav vainigs?????? Ja tris kopa kopa ari atbild par nodaritu kopa uz elektrisko kreslu nevis muza ieslodzijumu tadiem pi….! Ja ir problema tad viens pret vienu ar veco labo duri…nevis saskatas films ka teiksim Casino ar Robert Deniro lomas kur vini ko lidzigu darija un censas atelot.

 5. Cik mūsu valsts ir aprobežota , ceru ka nāks pie prata,tādiem kropliem tikai un vienīgi nāves sodu .MILIE VARAS NOTEICĒJI , PIETIEK KASIT SAVAS DIRSAS, Un sākt darit , kaut ko lietas laba!!!

 6. probācija-hujobācija Atbildēt

  Un mēs visi godīgi maksāsim nodokļus un barosim šos ĒRGĻUS tuvākos padsmit gadus. Un tad viņi ATBRĪVOSIES un ies pārgriezt rīkli vēl kādam. Man gan liekas, ka šitādi vnk jāpakar tuvākajā kokā.

 7. nekadu tiesu iesaku cietusa radiniekiem vinus vienkarsi nosaut un miers un martins

 8. UN jaacerās KA MŪŽA IESLODZIJUMS ir 25 gadi ,bet jau pēc 15 gadiem šādam necilvēkam pastāv iespēja uz Pirmstermiņa atbrīvošanos. Lai slavēts Humānisms ! Tas pac sakāms par pedofiliem….

 9. Tikai nāves sods šiem neliešiem.Nolāpītā tieslietu sistēma kad ievedīsi kārtību savos likumos.Šādu nāvi piespriest tam kas panāca,ka atcēla Latvijā nāves sodu.Pateicība tiem,kas izskaitļoja šo trijotni.

 10. Tadiem tikai naves sods!

 11. kāpēc jātērē nodokļu maksātāja nauda? uzturot cietumā tādus mērgļus,dimetrīgs kaprona šņoris kudī lēts,es par!unesmu par ASV pāris štatiem kas ir gudrāki par mums!!

 12. Cik ilgi vēl kavēsies atjaunot nāvessodu? Latvijas sabiedrība nespēj domāt plašāk, domāt uz priekšu. Par algām, par pensijām, par tirgiem un sslimnīcām vismaz protestē, bet par savu, savu bērnu drošību paļaujas uz Dievu, kas sen vairs neko nespēj līdzēt.

  • to > Viks, Anonymous, AI Atbildēt

   Ko bļaujat šeit la.lv par nāvessoda atjaunošanu, ja vismaz gudri(!!!) cilvēli zina, lai tāds lēmums būtu pieņemts Saeimā ir jāiesniedz Latvijas pilsoņu pieteikums ar 10 000 parakstiem. To iespējams savākt profilā manabalss.lv.
   Turpināsit pa tukšo bezdēt i-netā? vai kāds tomēr ieliks manabalss.lv pieteikumu par nāvessoda atjaunošanu, lai mēs varētu parakstīties?

Draugiem Facebook Twitter Google+