×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
7. janvāris, 2012
Drukāt

Uz IUB vadītāja amatu pagaidām četri pretendenti

Konkursā Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) vadītāja amatam līdz šim saņemti četri pretendentu pieteikumi, aģentūru LETA informēja Finanšu ministrijā. 7.janvāris ir pēdējais konkursa pieteikumu termiņš.

Jau ziņots, ka pērn 9.decembrī FM izsludināja konkursu uz IUB vadītāja amatu, kurā pretendenti var pieteikties līdz 2012.gada 7.janvārim. Vadītāja amata pamatpienākumi būs plānot, vadīt un kontrolēt IUB darbu, veikt kvalitatīvu uzdevumu izpildi un pārraudzīt iepirkuma procedūras atbilstību likuma prasībām.

Finanšu ministrs Andris Vilks (V) iepriekš aicinājis uz IUB vadītāja amatu pieteikties nozares speciālistus, kuriem ir skaidrs redzējums par publiskā iepirkuma regulējumu un uzraudzību Latvijā, kā arī sistēmas pilnveidošanu. “Šis ir ļoti atbildīgs amats, ņemot vērā IUB būtisko lomu sabiedrības kopējo finanšu līdzekļu izlietojuma uzraudzībā, kā arī stiprinot cilvēku uzticību valsts pārvaldei,” norādīja Vilks.

Prasības pretendentiem ir darba pieredze vadošā administratīvā amatā ilgāk par gadu, savukārt priekšrocības būs pretendentiem ar darba pieredzi publiskā iepirkuma jomā. Prasītas ir arī labas angļu valodas zināšanas, prasme analizēt sarežģītu informāciju un pamatoti argumentēt viedokli, kā arī prasme vadīt, organizēt kolektīvu un koordinēt tā darbu svarīgu un atbildīgu uzdevumu risināšanā.

Nepieciešama ir akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība, vēlams – ekonomikā, finansēs, vadības vai tiesību zinātnēs, bet maģistra vai doktora grāds amatam atbilstošās jomās tiks uzskatīts par priekšrocību.

Pretendentu atbilstību IUB vadītāja amatam vērtēs saskaņā ar finanšu ministra apstiprinātajiem pretendentu pārbaudes kritērijiem divās kārtās. Pirmajā kārtā vērtēšana notiks atbilstoši iesniegtajos dokumentos iekļautajai informācijai: izglītība, darba pieredze vadošā amatā un iesniegtais darbs, bet otrā kārta būs darba intervija.

Līdzšinējais IUB vadītājs Andrejs Tiknuss amatu pēc paša vēlēšanās atstāja. Līdz jauna IUB vadītāja iecelšanai biroja vadītājas pienākumus pildīs IUB Metodoloģijas departamenta direktore Dace Gaile.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+