Mobilā versija
+3.3°C
Lilita, Irita, Ita
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
9. septembris, 2014
Drukāt

Uz Latgali “medīt” sēnes – brīvdienās aicina uz nakts festivālu “Ejom bakuot!” (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Arī šogad Kārsavas novada, Salnavas pagasta, Nūmērnes mežos notiks Latgales Nakts sēņošanas festivāls “Ejom bakuot!”, kurā noskaidrosies šā gada labākie meža velšu vācēji, informē Kārsavas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Inese Krivmane.

Viņa klāsta, ka sēņošana naktī ir “nacionālās meža spēles nākamais līmenis”, kas ir īsts rudens izaicinājums katram sēņotājam. “Ir laiks jauniem piedzīvojumiem, tādēļ ņem talkā divus uzticamus biedrus, nodrošinies ar grozu, sēņu nazīti, lukturīti, svilpi, GPS un dodies nakts ekspedīcijā uz mežu,” mudina Kārsavas novada pašvaldības pārstāve.

Latgales Nakts sēņošanas festivāls “Ejom bakuot!” notiks sestdien, 13. septembrī, sāksies plkst. 20.30.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Būtu vismaz J. Kursītei pajautājuši literāri pareizi uzrakstīt sēņošanas devīzi

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (30)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+