Mobilā versija
+3.7°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
9. septembris, 2014
Drukāt

Uz Latgali “medīt” sēnes – brīvdienās aicina uz nakts festivālu “Ejom bakuot!” (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Arī šogad Kārsavas novada, Salnavas pagasta, Nūmērnes mežos notiks Latgales Nakts sēņošanas festivāls “Ejom bakuot!”, kurā noskaidrosies šā gada labākie meža velšu vācēji, informē Kārsavas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Inese Krivmane.

Viņa klāsta, ka sēņošana naktī ir “nacionālās meža spēles nākamais līmenis”, kas ir īsts rudens izaicinājums katram sēņotājam. “Ir laiks jauniem piedzīvojumiem, tādēļ ņem talkā divus uzticamus biedrus, nodrošinies ar grozu, sēņu nazīti, lukturīti, svilpi, GPS un dodies nakts ekspedīcijā uz mežu,” mudina Kārsavas novada pašvaldības pārstāve.

Latgales Nakts sēņošanas festivāls “Ejom bakuot!” notiks sestdien, 13. septembrī, sāksies plkst. 20.30.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Būtu vismaz J. Kursītei pajautājuši literāri pareizi uzrakstīt sēņošanas devīzi

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (7)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (4)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+