×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
2. novembris, 2017
Drukāt

Uz lielajiem ekrāniem leģendāras šausmu filmas turpinājums

Laura Vandervoort stars as ‘Anna’ in JIGSAW.Laura Vandervoort stars as ‘Anna’ in JIGSAW.

Publicitātes foto

Jau šo piektdien, 3. oktobrī, uz lielajiem ekrāniem Latvijā atgriežas leģendārā šausmu trillera “Zāģis” turpinājums, «Zāģis 8» («Jigsaw»), kas būs jau astotā filmas franšīze.

Filmas sižets atklāj – dažādās pilsētas vietās tiek atrasti miruši cilvēki, un ir acīm redzams, ka viņi ņēmuši nelabu galu. Izmeklēšanas gaitā uzietie pierādījumi norāda uz vienu vainīgo – Džonu Kreimeru, maniaku ar iesauku Zāģeris. Bet kā tas iespējams? Viņš jau vairāk nekā 10 gadus tiek uzskatīts par mirušu…

Austrāļu izcelsmes režisori, dvīņubrāļi Maikls un Pīteris Spīringi pirmo reizi piedalās „Zāģa“ franšīzes režisēšanā, tomēr abi režisori ir jau pieredzējuši mistikas un trilleru žanrā („Vampīru pasaule“ / Daybreakers/). „Varbūt šī filmas daļa nebūs tieša ļaunuma pildīta, bet vairāk ar humora devu, tomēr viens ir skaidrs – noteikti daudz asiņu. Tāpat piesātināta ar mistiku un negaidītiem pavērsieniem,“ par ieceri filmas režijā dalās viens no brāļiem – Maikls Spīrings.

Tāpat kā citus gadus arī šogad filmas izplatītājkompānija Latvijā “ACMEFILM” kopā ar Valsts asinsdonoru centru turpināja aizgūto tradīciju un aicināja ziedot asinis, kas turpinās jau no 2006. gada, kad līdz ar jaunas filmas “Zāģis” iznākšanu norisinās donoru dienas kinoteātrī “Parex Plaza” (“Kino Citadele”).

Šādu asins ziedošanas akciju aizsāka filmas izplatītājs “Lionsgate” sadarbībā ar ASV Sarkano Krustu līdz ar leģendārās filmas “Zāģis” (Saw) ekranizāciju 2004. gadā, ASV.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+