Mobilā versija
-3.0°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
21. jūnijs, 2013
Drukāt

Uz Marsa atrod dzeramu ūdeni


Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Viens no Marsa virsmas izpētes robotiem atradis spēcīgus pierādījumus, ka uz sarkanās planētas varētu būt dzerams ūdens, raksta britu avīze “The Daily Mail”.

 

NASA zinātnieki ūdens klātbūtni uz Marsa noskaidrojuši, izpētot kāda uz planētas iegūta akmens paraugu. Tas saturēja māla minerālu un montmorilonītu, kas, domājams, radās, akmenim saskaroties ar ūdeni. “Tas ir ļoti spēcīgs pierādījums, ka šā akmens ķīmisko saturu pārmainīja ūdens,” stāstījis kāds NASA zinātnieks. “Māla minerāli rodas, ja ūdenim ir neitrāls pH līmenis. Tas ir ūdens, kuru jūs varat dzert. Šāda veida ķīmija var izraisīt dzīvības izcelšanos.”

 

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+