×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
23. septembris, 2014
Drukāt

Uzņems seriālu par Džona Kenedija slepkavību

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pēc Stīvena Kinga grāmatas “11/22/63” motīviem tiks veidots televīzijas seriāls ar tādu pašu nosaukumu par ASV prezidenta Džona Ficdžeralda Kenedija slepkavību, pirmdien paziņoja video straumēšanas uzņēmums “Hulu”.

Deviņas stundas garo trilleri uzņems producentam un filmas “Star Wars” (“Zvaigžņu kari”) režisoram Dž. Dž. Ābramsam piederošā filmu kompānija “Bad Robot” un studija “Warner Bros. Television”, bet Kings būs šī seriāla izpildproducents.

Seriāls “11/22/63” būs par kādu vidusskolas skolotāju, kurš dodas atpakaļ laikā, lai novērstu prezidenta Kenedija slepkavību, taču viņa misiju apdraud prezidenta slepkava Lī Hārvijs Osvalds, mīlestība un pagātne, informēja “Hulu”.

“Ja es esmu sarakstījis kādu grāmatu, kas varētu būt pamatā garam televīzijas seriālam, tad “11/22/63″ ir tāda,” izteicies Kings.

“Hulu”, kas ir vairāk pazīstams ar to, ka pārraida citu televīzijas kompāniju, piemēram, “ABC”, “Fox” un “NBC” jau izrādītos seriālus, ir uzņēmusi dažus oriģinālos seriālus, bet neviens no tiem nav sasniedzis tādu popularitātes līmeni kā konkurenta “Netflix” veidotie hiti “House of Cards” (“Kāršu nams”) un “Orange is the New Black”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+