Ekonomika
Darbs

Uzņēmumi informēs par darba iespējām0

Foto: Miriam Doerr Martin Frommherz/Shutterstock

Karjeras iespēju diena ir ikgadējs Latvijas Universitātē rīkots pasākums, kura mērķis ir radīt vidi diskusijām un aktivitātēm starp darba devējiem un darba ņēmējiem, tādējādi veicinot savstarpējo sadarbību un izpratnes veidošanu par darba tirgu, par kompetencēm, kas nepieciešamas absolventiem, lai veiksmīgāk iekļautos darba tirgū.

LU Karjeras centra pārstāve Anda Paegle informē, ka 18. oktobrī jau 12. gadu pēc kārtas Latvijas Universitāte organizē uzņēmumu izstādi “Karjeras iespēju diena”.

Izstāde norisināsies vienlaicīgi divās ēkās – LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā (Jelgavas ielā 1) un LU centrālajā ēkā (Raiņa bulvārī 19).

Kopā izstādē piedalīsies aptuveni 50 uzņēmumi un organizācijas no dažādām nozarēm. Klātienē uzņēmumi uzrunās studentus – topošos speciālistus – par profesionālās karjeras iespējām, par karjeras perspektīvām katrā uzņēmumā un izvēlētajā nozarē kopumā.

Karjeras iespēju dienā studentiem, absolventiem un interesentiem ir iespējams iepazīties ar dažādu nozaru (IT, ekonomika un bizness, medicīna, izglītība, māksla un kultūra, eksaktās zinātnes, valsts pārvalde, filoloģija un jurisprudence) uzņēmumiem, uzzināt par karjeru, izaugsmi, studijām, projektiem, iespējām, iepazīties ar “Karjeras ceļvedi”.

Tāpat varēs balsot par atraktīvāko, pievilcīgāko uzņēmumu, piedalīties dažādās uzņēmumu veidotās aktivitātēs, konkursos.

Ar LU Karjeras centra speciālistiem varēs kopīgi veidot pievilcīgu CV un motivācijas vēstuli, kā arī piedalīties LU Karjeras centra rīkotajos konkursos Karjeras centra Facebook vietnē.

Studentiem un viesiem būs iespējams pieteikties aktuālajām darba un prakses vakancēm.

LA.lv