Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Bērtulis, Boļeslavs
Ceturtdiena, 24. augusts, 2017
20. jūnijs, 2014
Drukāt

Uzreiz pēc Jāņiem sāks pieņemt pieteikumus studijām LU

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijas Universitātes ēka.

Trešdien, 25. jūnijā, sāksies pieteikumu pieņemšana pamatstudijām Latvijas Universitātē (LU) 2014./2015. studiju gadam, informē LU.

Šajā rudenī LU varēs uzsākt studijas 47 programmās 13 fakultātēs. Pieteikumus studijām elektroniski varēs iesniegt līdz 8. jūlijam, bet pieteikties uz vietas LU – no 2. līdz 8. jūlijam.

No 25. jūnija līdz 8.jūlijam studētgribētāji vienotajā valsts un pašvaldību portālā “www.latvija.lv” varēs pieteikties pamatstudijām 11 Latvijas augstskolās.

Topošie studenti pieteikumu studijām var iesniegt jebkurā no piedāvātajām studiju programmām LU, Rīgas Tehniskajā universitātē, Latvijas Lauksaimniecības universitātē, Banku augstskolā, Daugavpils universitātē, Informācijas sistēmu menedžmenta augstskolā, Liepājas universitātē, Rīgas starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā, Rēzeknes augstskolā, Ventspils augstskolā un Vidzemes augstskolā.

Reflektanti portālā “www.latvija.lv” varēs sekot līdzi arī pieteikšanās gaitai un uzzināt konkursa rezultātus.

Pēc elektroniskās pieteikšanās studijām visiem reflektantiem obligāti personiski jādodas uz kādu no 11 augstskolu uzņemšanas punktiem, jāuzrāda nepieciešamie dokumenti un jāapstiprina pieteikums studijām augstskolā.

LU, Rīgā, Raiņa bulvārī 19, pieteikties studijām, kā arī apstiprināt iepriekš iesniegtos elektroniskos pieteikumus varēs no 2. līdz 8. jūlijam, darbdienās no plkst. 9 līdz 18 un sestdien no plkst. 9 līdz 13.

Reflektantam par pieteikšanos jāmaksā reģistrācijas maksa – 30 eiro, neatkarīgi no izvēlēto augstskolu, studiju programmu un prioritāšu skaita. No reģistrācijas maksas ir atbrīvoti bāreņi un 1.grupas invalīdi.

Savukārt pieteikšanās augstākā līmeņa studijām Latvijas Universitātē notiks no 2. līdz 11. jūlijam, bet doktorantūras studijām – no 18. līdz 22. augustam.

LU 2014./2015. akadēmiskajam gadam uzņemšanai ir paredzētas gandrīz 2400 budžeta vietas.

Pievienot komentāru

“Lidoja” pa Ventspili: “BMW” vadītājs traucas ar ātrumu 226 km/h (4)Valsts policija (VP) 22.augustā ap plkst. 23:50 Ventspilī, Talsu ielā, apturējusi “BMW 535” transportlīdzekļa vadītāju, kurš atļauto 50 km/h vietā pa pilsētu traucies ar ātrumu 226 km/h, portālu LA.lv informēja VP pārstāve Madara Šeršņova.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+