×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.8°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 22. maijs, 2018
14. aprīlis, 2013
Drukāt

Uztura bagātinātājs, ko izplatīt nav ļauts!

bietes2

“Pagājušajā gadā “Direct Marketing” man piedāvāja dažādus uztura bagātinātājus. Vai pieļaujams, ka Rosea root+ iepakojuma apakšējā stūrī ir mazs caurumiņš (tabletes un apraksts ir pielikumā)? Vai tas ir ventilācijai? Bet aptiekā šai nolūkā ne tabletēm, ne zāļu kārbiņām vai bundžiņām nav nekādu caurumu!

 

Kas vispār šī ir par kompāniju? Un cik vērā ņemami ir tās izplatītie uztura bagātinātāji? Esmu jau šo un to lietojusi, un nu firma turpina man zvanīt un visu laiku kaut ko piedāvā…” 
A. Liepiņa Ogres novadā

 

 

Firma “DirectMarketing OÜ” ir reģistrēta Pārtikas un veterinārajā dienestā (PVD) kā uzraudzībai pakļauta ārvalstu uzņēmumu struktūrvienība, tomēr tas nenozīmē, ka tā drīkst izplatīt jebkuru uztura bagātinātāju.

Latvijā drīkst izplatīt tikai PVD reģistrētus uztura bagātinātājus, tādēļ pirms jebkura produktu iegādāšanās ieteicams PVD mājaslapā atvērt Uztura bagātinātāju reģistru un pārliecināties, vai konkrētais preparāts tur ir iekļauts.

Starp citu, vēstulē minētais uztura bagātinātājs Rosea root+ nav reģistrēts Uztura bagātinātāju reģistrā, tādēļ PVD apstiprina, ka Latvijā to izplatīt nav atļauts!

Turklāt uztura bagātinātāju iepakojumam tāpat kā citu pārtikas produktu iepakojumam nevajadzētu būt bojātam pat ne vēdināšanas vai mitruma absorbēšanas nolūkā. Tādēļ jums ir tiesības no šādas preces atteikties. Ja neizdodas vienoties ar šo firmu, par visiem jautājumiem, kas skar patērētāja tiesības (preču atdošana, maksājumu veikšana), ir jāvēršas Patērētāju tiesību aizsardzības centrā.

Ja ir šaubas par kādu no piedāvātajiem preparātiem, īpaši, ja tā izplatīšana Latvijā nav atļauta, par maksu varat gūt skaidrību akreditētās laboratorijās, kas veic pārtikas produktu analīzes. Informācija par tām ir pieejama Latvijas Nacionālā akreditācijas biroja (LATAK) mājas lapā www.latak.lv sadaļā “Akreditētās institūcijas” / “Testēšanas laboratorijas”. Sazinoties ar izvēlēto, varat arī noskaidrot, cik šāds pakalpojums maksā…

Uztura bagātinātāju, ko pievienojāt vēstulei, varat saņemt redakcijā.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+