Mobilā versija
Brīdinājums -0.6°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
3. novembris, 2016
Drukāt

Vāc parakstus neuzticības izteikšanai premjeram Reivasam

Foto - Edijs Pālens/LETAFoto - Edijs Pālens/LETA

Igaunijas Ministru prezidents Tāvi Reivass

Igaunijas parlamenta frakcijās sākusies parakstu vākšana par neuzticības izteikšanu premjerministram Tāvi Reivasam. Triju Rīgikogu opozīcijas partiju frakciju līderi – Centra partijas frakcijas vadītāja Kadri Simsone, Brīvās partijas frakcijas vadītājs Andress Herkels un Igaunijas Konservatīvās tautas partijas frakcijas priekšsēdētājs Martins Helme vienojušies par attiecīgā dokumenta tekstu. Opozīcijas mērķis ir iesaistīt šajā procesā pēc iespējas vairāk deputātu – arī no koalīcijas. Helme atsaucies uz aptauju, kurā premjera vērtējums piecu ballu skalā izrādījies zemāks par vidējo. Herkels paudis viedokli, ka tagadējās valdības ekonomiskā un nodokļu politika novedusi Igauniju līdz nopietnai stagnācijai, bet valdībai nav nedz vēlēšanās, nedz ideju, kā no tās izkļūt.

Pievienot komentāru

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģisĪsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+