×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Astra, Astrīda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
31. janvāris, 2017
Drukāt

Vai ’90. atgriežas? Taksisti pamatīgi saplūcas stāvvietas dēļ

RPPRPP

Internetā popularitāti guvis video, kurā redzama saruna starp diviem savā starpā konkurējošiem taksometra firmas darbiniekiem, jo viens apgalvo, ka ir samaksājis par stāvvietu, lai gan tā ir publiska. Video “Facebook” ievietojis Mārtiņš Labāns. Sarunu notiek krievu un latviešu valodā, ar daudz lamu vārdiem. Vārdu apmaiņa noslēgusies ar kautiņu.

31.janvāra naktī Rīgas pašvaldības policisti saņēma informāciju par šīs sarunas iznākumu, proti, uz ielas norisinājās kautiņš starp diviem taksometra vadītājiem. Brīdī, kad policisti ieradās notikuma vietā, taksometra vadītāji vairs nekonfliktēja.

Pārrunu laikā noskaidrots, ka konflikts izcēlies publiskās stāvvietas dēļ. Viens no viņiem savu darba automašīnu novietojis taksometriem paredzētajā stāvvietā, savukārt otrs pienācis klāt un teicis, ka par stāvvietu samaksājis, un tā piederot viņam. Uz jautājumiem kam un kādā veidā maksājis par publisko stāvvietu taksometra vadītājs neatbildēja, bet apgalvoja, ka drīz ieradīšoties cilvēki, kuri visu paskaidrošot.

Pēc asākas vārdu apmaiņas izcēlies kautiņš. Taksometra vadītājs, kuram it kā piederot norādītā publiskā stāvvietā ar pieri otram taksometra vadītājam pārsitis lūpu. Aizstāvoties uzbrucējam pārsists deguns.

Sarunas laikā ar policistiem otrs taksometra vadītājs noliedza, ka būtu uzsācis kautiņu, notikušajā vainojot otru kautiņā iesaistīto vīrieti.

Ņemot vērā gūtās traumas uz notikuma vietu izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri, apskatot vīriešus, konstatēja, ka hospitalizācija personām nav nepieciešama.

Saistībā ar šo notikumu Rīgas pašvaldības policija ir uzsākusi administratīvā pārkāpuma lietvedību par sīko huligānismu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+